MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  EmptySam Apr 07, 2012 9:18 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Totul pe lume se schimba … doar florile se deschid in fiecare primavara … Pentru ca esti minunata, toate florile din lume iti ureaza ,La multi ani!
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  EmptyMar Apr 10, 2012 9:19 am

mda,nu vazusi bre
si sunt si io o floricica
chiar daca nu o stie multa lume,dar sunt si e chiar frumusica.....
exact in ziua de florii mi-a spus cineva ca nu stia ca exista si floarea CAMELIA....ca deh,era de la oras si nu avea de unde sa stie,noi fiind la cineva de la tara.....
si?????ce daca e de la oras?????si io sunt tot de la oras,asta nu inseamna ca nu tre sa stii nimic,nu tine de locul unde stai.....astea sunt cunostinte generale .....
a cam jignit lumea de fata.....da nah.....nu ai ce le spune.....
si scz ca sunt cam off topic....da mi-am adus aminte si tre sa spun si asta.....ca daca nu spun nu pot dormii la noapte....hi hi hi....
si aceeasi persoana avea un aparat" senseo" de cafea .... d asa apasat a spus....ca zici ca cine stie ce avea......si ca la inceput fierbea apa sa nu i se depuna calcar ,dar a renuntat .....ca daca s-o strica asta e....mai ia unu ....dar cu asa mandrie se lauda .....si persoanele la care venise in vizita nu aveau nici filtru normal de cafea....le facuse la ibric.....URASC PERSOANELE ASTEA

in fine...

merçii mult ralu
si din partea mea la multi ani la toate
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  EmptyMar Apr 10, 2012 9:21 am

aaaaa
apropo....stii de unde era????
de la tine din piatra neamt....
am uitat sa iti spun
da nu ma intreba cum o cheama ca habar nu am
a fost prima data cand am vazut-o si cre ca nu o so mai vad asa curand....ca e colega de munca cu sotia varului la sotul meu
asa caaa
slabe sperante sa o mai vad....
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  EmptyVin Apr 13, 2012 3:51 am

Smile SANATOASA SA AJUNGI LA PIATRA NEAMT SI POATE O VEZI SI PE EA :iupiiii:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  EmptyVin Apr 13, 2012 8:27 am

uuuuhhhh....nu-mi trebuie....sa o vad....de ajuns da,vreau....si sper.....sa ajung sa te cunosc.....dar nu vreau sa o mai vad
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  EmptyLun Apr 30, 2012 8:23 pm

si eu sper cami sa ne cunoastem ,zau heloO :013:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR    LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR  Empty

Sus In jos
 
LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani
» La multi ani, de Mos Nicolae!
» LA MULTI ANI CAMI !!!!!!!!!
» Week-end placut tuturor!
» La multi ani de Sf Ion

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Sarbatori religioase, traditii si obiceiuri :: Evenimente & Sarbatorile anului :: Urari , nastere,onomastice ....-
Mergi direct la: