MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?

In jos 
+14
Delia
flori_cristea
adriana
anuta22
lica.irina
tit.ioana
mamica2
ari05
claudia1
Gianina
Eliss
nicoletadina
carmen
Ralu
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
flori_cristea
prietena la distanta
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
flori_cristea


Varsta : 39

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptySam Dec 04, 2010 6:03 am

pur si simplu..ca-mi place
Sus In jos
tit.ioana
prietena la distanta
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyMier Dec 08, 2010 10:41 am

este un forum f primitor
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyMier Dec 08, 2010 10:46 am

na na na na na na na na na ui ce complimente ,sarutmana cuscra pupicei
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyMier Dec 08, 2010 9:07 pm

imi place forumul pur si simplu!!!
Sus In jos
Delia
Prietena de Elita
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
Delia


Varsta : 47

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyMier Dec 08, 2010 9:09 pm

imi place
Sus In jos
mamica de gemeni
Nouvenit
Nouvenit
mamica de gemeni


Varsta : 40

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyLun Ian 31, 2011 8:12 pm

mia dat o fata si mie sa intru nustiam al cu e acum amvazut ca el al tau raluca succes sa ai la el

Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyLun Ian 31, 2011 8:14 pm

Mary ai si tu un forum??? bravo...nu stiam....
Sus In jos
mamica de gemeni
Nouvenit
Nouvenit
mamica de gemeni


Varsta : 40

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyLun Ian 31, 2011 8:15 pm

da
nustiu daca am voie s azic
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyJoi Feb 03, 2011 7:46 am

deocamdata nu facem reclama la alte forumuri ,ca ai zis ca ai nu e imik stiu,si eu sunt inregistrata la tine love
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
marilena84
Nouvenit
Nouvenit
marilena84


Varsta : 39

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyVin Feb 04, 2011 4:49 am

din intamplare am intrat pe forumul acesta si mia placut,nu pot exact spune ce mia placut de ex cum era colorat
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyVin Feb 04, 2011 5:26 am

bine ai venit mari love
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmensytys
Nouvenit
Nouvenit
carmensytys


Varsta : 36

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyDum Mar 27, 2011 8:42 am

eu am intrat aici pt Raluca,este o persoana minunata,si ma bucur enorm k ne-am regasit
Sus In jos
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyDum Mar 27, 2011 8:47 am

eu am primit un mass, cred ca de la raluca si am intrat si mi-a placuta asa ca am decis sa raman ;))
Sus In jos
mamica_de_elina
Nouvenit
Nouvenit
mamica_de_elina


Varsta : 39

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyLun Apr 25, 2011 1:46 am

Foarte simplu.Am foarte multe prietene in acest forum.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 EmptyVin Mai 16, 2014 11:42 pm

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 3480296380 O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 3480296380 O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 3480296380 O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 3480296380  va pup pe toate
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Curatenia din forum!
» Emoticoane pentru forum!
» Ce parere ai despre forum?
» Cum postam poze pe forum!
» Clubul piticilor lipiciosi de pe forum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: