MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Costume de inchiriat copii Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Costume de inchiriat copii Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Costume de inchiriat copii

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
KarinaIvan
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 36

Costume de inchiriat copii Empty
MesajSubiect: Costume de inchiriat copii   Costume de inchiriat copii EmptyDum Sept 22, 2013 11:56 pm


Buna ziua,

Sunt mamica unei fetite de 3 ani si peste 2 saptamani vrem sa ne serbam ziua intr-un stil mare. flower 
Eu vreau sa fac o petrecere tematica si ma gandeam sa ii inchiriez un costumas de Alba ca Zapada, preferata ei, pe care sa il poarte in ziua respectiva.

Stiu ca pe net as gasi foarte multe oferte, dar ma gandeam ca poate stiti voi ceva, ati incercat deja si imi faceti o recomandare de unde as putea inchiria costumasul.

Multumesc anticipat.
Sus In jos
Lina Iancu




Varsta : 39

Costume de inchiriat copii Empty
MesajSubiect: Re: Costume de inchiriat copii   Costume de inchiriat copii EmptyMar Sept 24, 2013 9:18 pm

Buna, Karina.

Pot sa iti sugerez un loc dragut de unde pot sa ii inchiriezi celei mici costum. Este un magazin pe Bd. Marasesti, undeva intre Budapesta si parcul Carol.
Eu am fost acolo pe 1 iunie cu nepotica mea si aveau foarte multe costume, bine ingrijite. Sigur vei gasi si costumas de Alba ca Zapada.
Recomand cu drag.mutulica 
Sus In jos
KarinaIvan
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 36

Costume de inchiriat copii Empty
MesajSubiect: Re: Costume de inchiriat copii   Costume de inchiriat copii EmptyMier Sept 25, 2013 12:11 am

Multumesc tare mult pentru sugestie. flower 
Atunci o sa dau o fuga pana acolo.

zi senia sa ai! Smile
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Costume de inchiriat copii Empty
MesajSubiect: Re: Costume de inchiriat copii   Costume de inchiriat copii EmptyVin Noi 01, 2013 9:17 pm

Buna ziua Costume de inchiriat copii 3480296380 Costume de inchiriat copii 3480296380 Costume de inchiriat copii 3480296380 
in primul rand va multumesc ca ati intrat in comunitatea noastra de mamici ,sedere placuta la noi imbratisare 
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
Costume de inchiriat copii 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Costume de inchiriat copii Empty
MesajSubiect: Re: Costume de inchiriat copii   Costume de inchiriat copii EmptyMar Noi 19, 2013 6:39 pm

Costume de inchiriat copii 1847676962 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Costume de inchiriat copii Empty
MesajSubiect: Re: Costume de inchiriat copii   Costume de inchiriat copii Empty

Sus In jos
 
Costume de inchiriat copii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: La o cafealutza impreuna :: Casuta Off topic-
Mergi direct la: