MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Pantaloni gravida C&A Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Pantaloni gravida C&A Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pantaloni gravida C&A

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyJoi Iun 07, 2012 7:13 am

Pantaloni gravida C&A ( yessica), primele 3 perechi sunt mas 42, stre generala fff buna ( blugii sunt un pic decolorati sus, la spate, unde e banda elastica...dar nu se vede...). Ultima pereche sunt mas 48, ca noi, imbracati de 2-3 ori. Ii dau cu 50 lei perechea. Pt orice detalii va stau la dispozitie la adela_cainesi@yahoo.co.uk
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptySam Iun 09, 2012 4:56 am

faini cand am cautat nam gasit ....acum pentru viitoarele mamici le recomand cu cea mai mare incredere sunt foarte comozi :kiss1:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyLun Iun 11, 2012 8:12 am

Multumesc mult Ralu pt sustinere :rosit:
Intradevar sunt fff comozi, nu simti nimic sa stranga la burtica :lol:
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyMar Iun 12, 2012 8:08 pm

Da am si eu vreo 3 perechi chiar 4 dar nu-i mai pot purta ptr ca e foarte cald si nu mai merg... am aproape 7 luni
Sus In jos
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyMar Iun 12, 2012 8:13 pm

Carmen, daca vrei am si o pereche 3/4....merg mai bine pe caldura...am dat acum de ei in sifonier cand scoteam hainele subtiri, uitasem cu desavarsire de ei...tot marca C&A ( Yessica), mas. 40, noi doar spalati o data....45 lei
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyMier Iun 13, 2012 12:42 am

sunt super faini :kiss1: ...multumim adela ...ps. de unde esti ? o poza la avatar ?sa stim si noi cu cine vb :kiss1:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyMier Iun 13, 2012 7:20 pm

Ralu am pus poza, dar nu am gasit campul in care trebuie sa scriu locatia...
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Pantaloni gravida C&A 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyMier Iun 13, 2012 7:37 pm

buna adelaeu ,bine ai venit
te asteptam si la off topic sa ne cunoastem
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyMier Iun 13, 2012 8:47 pm

multumesc adela
daca ma decid te anunt
Sus In jos
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptyDum Sept 16, 2012 1:38 am

Multumesc inca odata Ralu :)
Si acum pozele :)
From Haine gravidutze
From Haine gravidutze
From Haine gravidutze

Am mai dat prin sifonier si de acest set de gravi, este nou, mas. 1, trebuie facut tivul la pantaloni ( probabil se facea ajustarea pe clienta in magazin)...eu l-am primit dar nu a fost stilul meu :))) Il dau cu 75 lei
From Haine gravidutze

Si un brau pt sustinerea burticii, H&M, purtat de 2-3 ori, ca nou 12 lei
From Haine gravidutze
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A EmptySam Sept 22, 2012 1:14 am

FRUMOASE ,ASA CA GRAVIDUTZELE LA APEL :wawwwwwwwww:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Pantaloni gravida C&A Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A   Pantaloni gravida C&A Empty

Sus In jos
 
Pantaloni gravida C&A
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: RELAXARE :: Donatii si shoping online! :: Vanzari si cumparari!-
Mergi direct la: