MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice EmptyJoi Iun 07, 2012 7:17 am

Suntem 3 mamici care vindem hainute si diverde alte lucrusoare care au ramas mici sau din alte motive ne putem desparti de ele ( aici e vorba de jucarii, etc...) Sunt in stare buna si fara pete. Pentru orice lamurire suplimentara va stau la dispozitie, dar in cazul lucrusoarelor care nu imi apartin raspunsurile vor veni de pe o zi pe alta ( celelalte 2 mamici lucreaza, deci seara cand ajung acasa pot masura, etc...)
Poze la https://picasaweb.google.com/100196882751716057445
Bineinteles preturile difera de la un articol la altul, dar consideram ca sunt de bun simt ( media fiind intre 10 lei si 14 lei)
Pt orice detalii va stau la dispozitie la adela_cainesi@yahoo.co.uk
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Re: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice EmptySam Iun 09, 2012 4:53 am

frumoase ,daca ma intereseaza ceva te contactez ....pup si bine ati venit mamici
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
 
Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hainute,jucarii,incaltaminte-toate noi,preturi excelente
» Vand hainute, incaltaminte, jucarii, prosoape noi bbc si altele pentru copii 0-3 ani
» Hainute de copii si nu numai la preturi foarte mici!
» Vand hainute copii 0-8 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!
» Hainute

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: RELAXARE :: Donatii si shoping online! :: Vanzari si cumparari!-
Mergi direct la: