MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mamy o mica descriere in cateva cuvinte

In jos 
+22
rodi
Delia
emma27
cry2000
Alina
brigitta
mamica_de_elina
carmensytys
RoxanaRoxana
carmen
Alexandra
mihaelamicu2001
myhaela17
bruneta_anytza
ramona81
Eliss
claudia1
jolinutza
geani
Ralu
raruta
nicoletadina
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
nicoletadina
Super Prietena Vip
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Mai 04, 2011 5:11 am

bine ai venit alina salut
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Mai 04, 2011 5:12 am

bine ai venit alina salut
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Mai 04, 2011 5:13 am

saluari Alina!
Sus In jos
Alina
prietena la distanta
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Alina


Varsta : 42

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Mai 04, 2011 5:20 am

va multumesc pentru primire si va pupici
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Mai 04, 2011 5:58 am

bine ai venit alina ,sedere lunga alaturi de noi ...multumim ramona rosit
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
ramona81
Prietena de Elita
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Mai 04, 2011 6:03 am

pupici la fete
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyJoi Mai 05, 2011 5:51 am

prea credula,inimoasa, darnica etc.......cred ca deja unele dintre voi ma cunoasteti
Sus In jos
cry2000
Super Prietena Vip
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyJoi Mai 05, 2011 8:52 am

Da Nico, eu te cunosc salut si ma bucur.
Sus In jos
emma27




Varsta : 40

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 9:49 am

Buna.Sunt si eu mamica unui ingeras de 10 luni, optimista, vesela si cu prieteni multi...sunt noua pe forum...
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 4:47 pm

bun venit Emma!
Sus In jos
Delia
Prietena de Elita
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
Delia


Varsta : 47

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 8:38 pm

Bine ai venit Ema!Sper sa stai cat mai mult cu noi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
rodi




Varsta : 49

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Aug 07, 2011 1:41 am

sunt omamica de fetita dar si de baiat sunt iubitoare iertatoare si foarte insistenta pasiunile mele sunt gatitul crosetatul tricotatul cititul sper sa avem ce discuta impreuna
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Aug 07, 2011 1:59 am

bine ai venit rodi!
sedere lunga la noi!
Sus In jos
cry2000
Super Prietena Vip
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Aug 07, 2011 2:20 am

bine ai venit la noi si sa-ti traiasca puiutii.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Aug 07, 2011 4:21 am

bun venit rodi pupi ,sedere lunga la noi sarut
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMar Aug 16, 2011 11:52 pm

Bine a-ti venit dragelor
Rodi si Ema

Va ateptam mai des pe forumit, la o cafeluta si la dileme de rezolvat[/url]
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMier Aug 17, 2011 8:19 am

emma27 a scris:
Buna.Sunt si eu mamica unui ingeras de 10 luni, optimista, vesela si cu prieteni multi...sunt noua pe forum...

rodi a scris:
sunt omamica de fetita dar si de baiat sunt iubitoare iertatoare si foarte insistenta pasiunile mele sunt gatitul crosetatul tricotatul cititul sper sa avem ce discuta impreuna
bun venit fetele si sa va traiasca puiutii fff
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
alexa1976
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 48

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Oct 02, 2011 1:14 am

Buna ziua, sunt mamica de 35 ani, momentan in somaj, am un baietel ingeras la 8 luni de viata din vina medicului ginecolog si acum o fetita de 2 ani si 6 luni si daca va intereseaza vreau sa Vand Tricicleta cu maner de conducere, culoare Roz, aproape NOUA.
Alexandra - 0723.889.170, Bucuresti,100 lei
- Maner conducere
- Bara protectie
- Cos in spate
- Faruri fata
- Suport picioare
- Umbreluta de soare
- Foarte sigura si stabila
- Bara de jucarii muzical
multumesc frumos.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Oct 02, 2011 6:50 pm

buna alexa si bine ai venit la noi pupi ,sa iti traiasca fetita si sa ii dea domnul sanatate pupi
cred cu tarie ca ingerasul tau este intr-un loc frumos, bun si plin de dragoste, vreau sa cred ca acest loc este senin si luminos, trebuie sa credem ca ii este mult mai bine acolo si acesta este motivul pentru care Dumnezeu a ales sa il trimita acolo.trauma pe care ai traito si durerea de a-ti peirde ingerasul, TRAUMA care a provocato ginecologul nu poate fi descrisa de nimeni altul decat cel care sufera
Dumnezeu tea intarit si ai adus pe lume o fetita si va doresc tot binele din lume ca sa va bucurati de ea pupi
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
alexa1976
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 48

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMar Oct 04, 2011 1:42 am

multumesc frumos Ralu, e greu, am trecut prin clipe foarte grele pentru ca la Sp.Victor Gomoiu ne-au infiripat ideea ca ar fi boala genetica "Amiotrofie Spinala SMA1" si am cautat pana am ajuns prin Italia cu email-urile si o doamna draguta si sufletista de la Institutul de Genetica din Roma ne-a facut analizele genetice si sa confirmat ca NU A FOST NICI O BOALA GENETICA, SUNTEM PERFECT SANATOSI. Atunci ne-am luat inima in dinti cum se spune si ne-am dus la Dl.Dr.Dan Tutunaru de la Sp.Elias si i-am povestit ce am patit, apoi am ramas insarcinata si ma monitorizat foarte atent si nu am avut nici o problema, avem acum o fetita nazdravana si vorbareata.
Sus In jos
alexa1976
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 48

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMar Oct 04, 2011 1:45 am

Nu stiu la ce rubrica sa adaug ca vreau sa vand tricicleta cu maner de conducere roz a fetitei mele sta pe balcon e ca noua, ne-am plimbat de cateva ori cu ea atuci cand am cumparat-o pt. ca acum merge singura pe cea cu pedale, daca ma poti indruma la alta rubrica, te rog.
Sus In jos
cry2000
Super Prietena Vip
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMar Oct 04, 2011 1:51 am

buna Alexa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ma bucur ca a-ti depasit momentul dificil din viata voastra si ca acum aveti o fetita frumoasa si sanatoasa.

referitor la intrebarea ta acesta este linkul
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
alexa1976
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 48

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMar Oct 04, 2011 1:59 am

multumesc din suflet cry2000, numai ca nu stiu de ce nu pot atasa si poza, dar e la fel ca cea de mai sus, poate am noroc aici sa o vand sa-i iau altceva, alt joc.
Sus In jos
cry2000
Super Prietena Vip
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyMar Oct 04, 2011 3:28 am

pup Alexa si te asteptam la Of Topic sa stam de vorba [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si in legatura cu pozele o sa te indrume ADMINA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 EmptyDum Ian 29, 2012 6:47 am

eu marea majoritate ma cunoasteti,va pupic
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mamy o mica descriere in cateva cuvinte   Mamy o mica descriere in cateva cuvinte - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Mamy o mica descriere in cateva cuvinte
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» mica descriere
» Cateva obiceiuri benefice sarcinii
» Herpes genital-descriere
» Sf. Maria mica!
» Joc - Asociere inte cuvinte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: