MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .La multi ani Speranta Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .La multi ani Speranta Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La multi ani Speranta

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyVin Noi 09, 2012 5:01 pm

Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile mele de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri.
Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care tot ce ti se pare greu azi va deveni usor, azi e o zi cand trandafirul vietii tale va deveni mai infloritor.
Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu.Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale.
Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi La Multi Ani, cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyVin Noi 09, 2012 5:05 pm

altceva nu merge sa fac decat sa scriu,nu tu imagine pusa,nimic.....azi merg sa iau laptopul ala nou ca sunt 4 sapt de cand l-am dus si nu am primit nici o instiintare.....
sapt trecuta am fost dupa el si mi-a spus ca tre sa primesc acasa o hartie dar normal cica luni marti ar fii ajuns la ei ,deci azi sigur il iau.....ca altfel fac scandal.....
si o sa imi platesc si datoria mai veche.....ralu......pooop
la multi ani
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptySam Noi 10, 2012 12:05 am

O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani Speranta pup !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyDum Noi 11, 2012 7:04 pm

waw.sarutmana mult fetele mele dragi de suflet sarutmana.va pop si va doresc numa bine,sanatate si impliniri sarutmana va pop. stiu ca nu merge dar ralu a reusit off.de asta am pus tratatia pe fb va pop
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyDum Noi 11, 2012 7:06 pm

:trandafir:
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyDum Noi 11, 2012 7:07 pm

:draga mea: pup
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyDum Noi 11, 2012 8:54 pm

pup
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Speranta 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta EmptyDum Noi 11, 2012 10:10 pm

pup :draga mea:
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani Speranta Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Speranta   La multi ani Speranta Empty

Sus In jos
 
La multi ani Speranta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani Maria
» La multi ani de Sf Ion
» La multi ani
» La multi ani Maria
» La multi ani Luca

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Sarbatori religioase, traditii si obiceiuri :: Evenimente & Sarbatorile anului :: Urari , nastere,onomastice ....-
Mergi direct la: