MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .La multi ani Ralu Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .La multi ani Ralu Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La multi ani Ralu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyDum Noi 11, 2012 8:41 pm

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi La Multi Ani, cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.
Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care tot ce ti se pare greu azi va deveni usor, azi e o zi cand trandafirul vietii tale va deveni mai infloritor.
In lumea noastra, totul se schimba, dar un singur lucru ramane cert: vei ramane mereu prietenul meu, dincolo de cuvinte, dincolo de timp si dincolo de distanta.
Sa ai parte de toata caldura omenirii, un ocean de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet!Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu.

LA MULTI ANI


Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyDum Noi 11, 2012 8:41 pm

uite ralu,pt amaratu asta de video m-am facut de rusine
sper sa iti treaca supararea ,te pupic dulce
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyDum Noi 11, 2012 9:27 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
La multi ani,Raluca... :trandafir: : :uiii: :uiii: sanatateiri si numa realizari alaturi de cei dragi va pop. nania super .se v-a bucura.va pop
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyLun Noi 12, 2012 8:17 am

Sper......
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyLun Noi 12, 2012 8:39 am

:draga mea:
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyLun Noi 12, 2012 9:53 am

nania a scris:
Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi La Multi Ani, cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.
Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care tot ce ti se pare greu azi va deveni usor, azi e o zi cand trandafirul vietii tale va deveni mai infloritor.
In lumea noastra, totul se schimba, dar un singur lucru ramane cert: vei ramane mereu prietenul meu, dincolo de cuvinte, dincolo de timp si dincolo de distanta.
Sa ai parte de toata caldura omenirii, un ocean de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet!Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu.

LA MULTI ANI


Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nania a scris:
uite ralu,pt amaratu asta de video m-am facut de rusine
sper sa iti treaca supararea ,te pupic dulce


sincer cami mi-au dat lacrimile ,te pup si sa stii ca nu sunt suparata deloc ....chiar multumesc de surpriza facuta ,si sa stii ca ,, NICIODATA NU E PREA TARZIU ,, ,sincer sa iti spun am ramas masca pana la sfarsit sa il vad ....iti multumesc :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: :trandafir: meriti un buchet de trandafiri ,cam atat pot sa iti daruiesc :sarut: :sarut: :sarut:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyLun Noi 12, 2012 10:12 am

hahahahahah.si nania credea ca te supi.te pop o seara faina
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyLun Noi 12, 2012 10:25 am

:draga mea: :draga mea: ms la fel ,e o dragutza ,nam de ce sa ma supar ...te pup cami
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyLun Noi 12, 2012 10:33 am

:draga mea: ca n todeauna aman2oua sunteti scumpe rau va pop
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyMar Noi 13, 2012 6:06 pm

ma bucur ca ti-a placut.....si ma bucur si ca nu esti suparata
trebuia sa bag mai multe poze diferite dar eram pe laptopul ala vechi si incarca ca melcu,si pana l-am montaaaat.....oooffff.....ma lua toti nervii......
si deabia ,deabia am reusit si cu asta sa il descarc de acolo......imi cerea bani....dar l-am pacalit pana la urma si l-am descarcat
pooooop
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyMar Noi 13, 2012 6:55 pm

:mortala: :trandafir:
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
La multi ani Ralu 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyMar Noi 13, 2012 7:17 pm

ce te razi coana?
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu EmptyMier Noi 14, 2012 9:06 pm

la multi ani draga mea
sanatate multa
relizari in suflet si in viata
copii sanatosi si ascultatori
sot iubitor
spor la bani
si cadouri multe
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani Ralu Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Ralu   La multi ani Ralu Empty

Sus In jos
 
La multi ani Ralu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Sarbatori religioase, traditii si obiceiuri :: Evenimente & Sarbatorile anului :: Urari , nastere,onomastice ....-
Mergi direct la: