MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intrebari pentru administrator!

In jos 
+6
ari05
mamica2
Delia
cry2000
nicoletadina
Ralu
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyLun Noi 14, 2011 10:51 pm

bravo carmen inbratisare
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 2:51 am

Ralu o propun pe nani moderator... ce ziceti?
am urmarit-o si merita...
nu stiu la ce sectiuni... peste tot cred
ea se pricepe cu grafica, desenul, imaginea... eu o propun
pup fetele
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 2:55 am

mai nu stiu daca poate ...e bine ca ma ajutat si asa saraca ,si cu copil mic ....
vedem daca vrea cu cea mai mare placere
inbratisare
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 4:00 am

multumesc pentru invitatie,dar fara suparare,nu vreau sa imi iau un angajament pe care nu stiu daca il pot onora .....suna bine....dar nu....ajut asa cand si cand ....cand pot...nu vreau sa ma implic mai mult,nu vreau responsabilitati asa mari...si ai tarziu sa se termine prietenia poate din cauza asta...asa e mai bine....cred eu....poop si inca o data multumesc gagici...
fara suparare
un ajutor mai dau la ce ma pricep....poop
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 4:09 am

e bine si asa cami ....bine ca am pe cineva care sa ma ajute ....iti multumesc si sa stii ca ai dreptate in privinta administrarilor ....toate moderatoarele ne-au parasit ,nici nu stiu motivul ...dar nah ,eu nici odata nu am cerut ajutorul nimanui din moderare ,decat cand era joly ....cu ea mam inteles cel mai bine si ea ma ajutat cel mai mult ......o pop chiar daca prietenia dintre noi nu mai exista poc
asta e , la mine in forum moderatorul cel ce sa inplicat a fost si este carme ...ea deschide topicuri si le inchide ....iar rahela si ea imi sterge poze de la concursuri doar atat .....din motive personale nici ea nu mai intra ....elena si ea imi stergea pozele de la off topic ,atata doar ....dar se vede ca nici macar nu intra fetele sa ne salute sau sa ne spuna ce mai fac ....nah asta e
oricum pop cami
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 4:18 am

Poop si io....
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 7:37 am

Am inteles ralu
Sper ca nu s-a suparat pe mine nania ca am propus-o... si eu stiam intr-un timp sa fac slie dar nu am mai facut si ma gandesc ca am uitat.
Nu stiu de ce au plecat... pacat.
O sa vad care e treaba cu pozele.

Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyVin Dec 02, 2011 8:31 am

Nu man suparat ,din contra....sunt bagata in seama si mie bine...poop
Sus In jos
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptySam Sept 15, 2012 10:26 pm

Buna, am si eu o mica problema...nu gasesc optiunea de editare a propriilor mesaje...se pot edita? am facut eu niste modificari in albumul de unde pusesem pozele si acum in mesajul meu apar doar niste pete negre...cum editez ?
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyDum Sept 16, 2012 12:49 am

buna adela ,imd rezolv eu ,membrii cu 20 de mesaje pot esita mesalele proprii :trandafir:
bun venit :kiss1:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyDum Sept 16, 2012 12:58 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asa arata cand dai clik pe poze ,,albumul nu exista ,, eu sterg puctele negre adela si vei contia in continuare cu alte imagini :kiss1:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
adelaeu
Nouvenit
Nouvenit
adelaeu


Varsta : 45

Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 EmptyDum Sept 16, 2012 1:02 am

multumesc mult Ralu :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pentru administrator!   Intrebari pentru administrator! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Intrebari pentru administrator!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Intrebari de cultura generala
» Intrebari pentru moderatori?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Info forum & administratie :: Regulament forum-
Mergi direct la: