MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Mamici de ingeri Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Mamici de ingeri Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mamici de ingeri

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptySam Oct 30, 2010 12:22 pm

Voi sunteti darurile lui Dumnezeu pentru acest Pamant! Voi uniti oamenii cu râsul vostru si aduceti pacea si prospetimea pretutindeni. Prin jocul vostru le aratati oamenilor mari ce inseamna sa isi gaseasca linistea si armonia. Voi sunteti puri asa cum si noi îngerii suntem si de aceea puteti vindeca lumea. Voi sunteti cei mai pretiosi profesori pentru ca îi învatati pe oameni ce înseamna simplitatea.
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Dia
Nouvenit
Nouvenit
Dia


Varsta : 46

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyMier Noi 03, 2010 2:37 am

cred ca ma pot numara si eu printre mamicile de ingerasi,cu cat imi adum aminte cu atat imi dau lacrimile,lacrimi ce mi le infranez si incer sa fiu tare
acu 5 ani ma avut o sarcina extrauterina s-a rupt la 8 sapt si ma fost operat si nu mai am o trompa,dupa un an am ramas gravida si am o printesa de 4 ani,dar am vrut sa-i mai facem un fratior si acum 7 sapt am ramas gravida dar n-a fost sa fie,vineri ma facut chiuretajul,era o sarcina care nu crestea si nu se dezvolta
daca dumnezeu vrea poate la anul mai reusim sa mai facem un bb ca tare mult imi doresc acest lucru
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Mamici de ingeri 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Noi 04, 2010 4:53 am

lasa dia sa fi sanatoasa acuma
Sus In jos
Dia
Nouvenit
Nouvenit
Dia


Varsta : 46

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Noi 04, 2010 8:03 am

asa e poate ne ajuta dumnezeu si mai facem unul
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Mamici de ingeri 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Noi 04, 2010 8:05 am

sa dea DD sa ti se implineasca visul acesta pupic
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Dec 02, 2010 1:17 am

off dia ,dumnezeu e mare si ne aude ...cu rugaciuni si plecaciuni la el ne implineste dorintele ,suntem langa tine si ne vom ruga pentru acesta dorinta a ta inimapupici
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Dec 02, 2010 1:33 am

dia nu-ti pierde speranta ,si-ti doresc din tot sufletul sa ti se indeplineasca visul cat mai repede,eu ti-o spun din propria expierienta .la mine pot sa spun si nu numai eu multi preoti mi-a confirmat asta a fost ,legea compensatiei>,mi-a luat fetita si mi-a dat baietelul ,cand toti doctorii imi spuneau ca nu mai pot avea copii,si nici eu nu ma gandeam sa mai fac copii la 38 de ani,dar dd asa a vrut sii multumesc.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Dec 02, 2010 1:34 am

te pupic clau inimapupici
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Alexandra
prietena la distanta
Mamici de ingeri 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Alexandra


Varsta : 38

Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri EmptyJoi Ian 20, 2011 5:40 am

Fetelor imi pare rau ca ati trecut prin asa ceva..
Nu doresc nimanui sa treaca prin astfel de momente..
Eu ii multumesc la Dumnezeu ca nu am trait asa ceva si ma rog sa nici nu traiesc, insa o pritena de-a mea care avea o fetita cu 6 luni mai mica decat Irina, a trait acele clipe groaznice. Le-am trait si noi o data cu ea, dar durerea nu a fost la fel de mare.
Dar Dumnezeu ne-a ascultat rugaciunile si acum este insarcinata, v-a avea un baietel, speram sa fie sanatos si sa nu aiba parte de complicatii la nastere..
Oricum, vreau sa spun ca Domnezeu ne ajuta cand trecem prin clipe grele..Aveti incredere in el, doar el poate sa faca minuni!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mamici de ingeri Empty
MesajSubiect: Re: Mamici de ingeri   Mamici de ingeri Empty

Sus In jos
 
Mamici de ingeri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mamici de fetite!
» Mamici de baietei!
» LA MULTI ANI ,,Mamici cu pitici ,,
» Cum ati aflat de Mamici cu Pitici?
» 8 MARTIE - LA MULTI ANI MAMICI,DOAMNE,DOMNISOARE!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Club de Mamici tinere , burtici si aspirante :: Clubul mamicilor de pretutindeni :: Mamici de ingerasi-
Mergi direct la: