MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?

In jos 
+14
Delia
flori_cristea
adriana
anuta22
lica.irina
tit.ioana
mamica2
ari05
claudia1
Gianina
Eliss
nicoletadina
carmen
Ralu
18 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 1:02 am

de ce ati ales acest forum ?


multumesc
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 1:07 am

Eu l-am ales ca e bine facut, alcatuit, structurat, poate un pic incarcat dar este specific sarbatorilor si este normal sa fie asa.
L-am ales ca imi place, apoi ca sunt si mamici care ma cunosc si am descoperit mamici prietenoase cu un suflet mare, cu probleme diverse ca si eu, dorinte si framantari, griji si ganduri toate alcatuiesc mamica, sotie si femeie!

inimapupici
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 1:58 am

de ce?

pentru ca esti tu admin raluca, ca este un forum super, frumos cu mamici care sunt de treaba ai ce invata de la ele. sper sa ramana asa si sa nu existe cearta si rautate aici pe forum.
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 2:10 am

bla bla bla...pot sa insirui muulte dar nu vreau...chiar am sa fiu sincera...am fost pe un forum doi ani de zile dar o intamplare nefericita m-a facut sa renunt si simteam nevoia sa vb cu fetele asa cum eram obisnuita in fiecare zi...pur si simplu la intamplare am intrat aici si m-am logat...la inceput mi-a fost tare greu,am crezut ca niciodata n-am sa ma obisnuiesc,ca n-am sa va retin numele ..etc...etc.. dar incet incet m-am obisnuit si chiar mi-e drag de voi si imi place tare muuuuuult aici.Am revenit si la vechiul forum ptr ca acolo ma leaga prietenii frumoase de niste fete,prietene adevarate si mai mult ptr ele am revenit....dar parca nu mai e la fel ca inainte...cam asta este cu mine pe acest forum.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 2:16 am

elena poate vin acele fete si aici. asa se cam intampla din cauza unora care fac pe sefele se cam distruge prietenia dar sper sa dureze aici la raluca.

raluca :indragostit:
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 2:25 am

sigur va dura aceasta virtuala prietenie aici atata timp cat vom fi sincere una cu alta si nu ne vom certa ....eu nu am deschis un forum pentru cearta ci pentru discutii intre noi mamicile sau viitoarele mamici cu ,despre sau fara copii
DECI FARA CEARTA CA BANEZ FARA SA MA INTREBE NIMENI CE SI CUM inimapupici
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 2:28 am

asa cu prietenia inainte pe forum si sinceritatea pupic
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 8:16 pm

inimapupici nico
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Gianina
prietena la distanta
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Gianina


Varsta : 44

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 8:35 pm

Eu am venit aici de dragul Ralucai,pe parcurs am descoperit si alte mamici dragi
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 8:46 pm

inimapupici inimapupici gianina
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 9:35 pm

sincer ptr raluca o cunosteam de pe mes si mi s-a parut o persoana sincera si serioasa bravo inimapupici ,si mai sunt si fete pe care le cunosc


Ultima editare efectuata de catre claudia1 in Dum Noi 28, 2010 10:21 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 9:58 pm

eu pt Ralu m-am inscris in prima faza, apoi am vazut ca e animat forumul, fetele sunt ok ,am cu cine vorbi, si nu vorbesc singura... si ... imi place si forumul ... nu e incarcat cu tot felul de subiecte aiurea,,, plus ca incarca bine :king: asta e un mare avantaj, ca nu am rabdare sa stau 5 minute sa-mi incarce o pagina ciao
Sus In jos
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 10:48 pm

pai am primit un link pe mess..si am intrat mi-am facut cont...si imi place, asa ca am ramas :D
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyDum Noi 28, 2010 11:18 pm

va multumesc fetele pentru ca ati raspuns invitatiei mele ....va pupic si veti vedeea ca nu o sa regretati intrand in casuta noastra atunci cand din putinul timp pe care il aveti va intalniti si cu noi prietenele virtuale

mamica 2 esti bine venita pupici si virusata in acelasi timp ciao
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
tit.ioana
prietena la distanta
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyLun Noi 29, 2010 2:38 am

am ales acest forum de dragul lui RALU sincer nici nu stiam ca este al ei acest forum intamplator am primit un mesaj pe mess si asa m-am logat , imi place aici , ai cu cine vb si pe langa asta se incarca destul de bine paginile pupic
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyLun Noi 29, 2010 2:47 am

vezi raluca toate fetele de dragul tau au venit.

dar acum intreb si eu de ce ai pus aceasta intrebare?
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyLun Noi 29, 2010 4:18 am

EEEE VREI MULTE SA STII ciao
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyLun Noi 29, 2010 4:43 am

ei acuma si tu ralu

cred ca aveai ''inima'' indoita sau ti a spus cineva ceva ................


DAR EU TE ADMIR SI VOI RAMANE AICI ALATURI DE MAMICILE SUPER DE PE FORUM.
Sus In jos
lica.irina
Prietena de Elita
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
lica.irina


Varsta : 47

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyLun Noi 29, 2010 8:55 am

in primul rand de dragul adminului am venit aici. este super!!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyLun Noi 29, 2010 9:01 am

vezi ralucaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 36

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyMar Noi 30, 2010 12:36 am

pentru Raluca si imi place acest forum
Sus In jos
adriana
Sponsor
Sponsor
adriana


Varsta : 45

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyMar Noi 30, 2010 12:58 am

mi-e personal imi place acest forum foarte mult, imi place de raluca si o consider una dintre prietenele mele, imi place acest forum ....de aceea am si decis sa fiu sponsora aici ..... felicitari raluca si felicitari moderatoarelor pentru munca depusa ...... stiu cat este de munca la un forum, un forum care merge!!!!!!!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyMar Noi 30, 2010 1:08 am

ce cuvinte frumoase fetelor inimapupici
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 36

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyMar Noi 30, 2010 10:57 am

asa este fetelor,pentru cine nu o cunoaste Raluca este o dulce,si ma intreb de unde mai are atat timp sa se ocupe de forum,mai ales ca are 3 copilasi foarte dragalasi.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? EmptyMar Noi 30, 2010 6:02 pm

asa anuta gaseste ea timp dupa cum se vede
Sus In jos
Continut sponsorizat





O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?   O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum? Empty

Sus In jos
 
O intrebare,va rog sa raspunde-ti sincer ....de ce ati ales acest forum?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Curatenia din forum!
» Emoticoane pentru forum!
» Ce parere ai despre forum?
» Cum postam poze pe forum!
» Clubul piticilor lipiciosi de pe forum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: