MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Sunt o viitoare mamica singura Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Sunt o viitoare mamica singura Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sunt o viitoare mamica singura

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Sunt o viitoare mamica singura Empty
MesajSubiect: Sunt o viitoare mamica singura   Sunt o viitoare mamica singura EmptyJoi Dec 02, 2010 8:45 pm

Nu e o rusine acest lucru din punctul meu de vedere,din contra e ceva de admirat cand sunt femei care au curajul si puterea sa lupte cu greutatile vietii si sa treaca peste orice obstacol pt un copil.e cea mai mare bucurie,e o binecuvantare si trebuie sa va simtiti fericite pt ca Dumnezeu v-a oferit acest dar.sunt mamici care trag o viata intreaga langa tati care nu merita,asa ca mai bine fara...daca nu au ramas langa voi,mai ales pt faptul ca ati ramas insarcinate,atunci nu au dreptul sa fie numiti barbati si sa-i bata Dumnezeu!mamici singure,sunteti norocoase ca au venit bebelusii sa va indulceasca viata,sa aveti parte de multa sanatate si multe impliniri alaturi de copii vostrii!!!! bravo inimapupici inimapupici inimapupici


Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Dec 02, 2010 9:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

Sunt o viitoare mamica singura Empty
MesajSubiect: Re: Sunt o viitoare mamica singura   Sunt o viitoare mamica singura EmptyJoi Dec 02, 2010 8:47 pm

Ai foarte mare dreptate! bravo
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Sunt o viitoare mamica singura Empty
MesajSubiect: Re: Sunt o viitoare mamica singura   Sunt o viitoare mamica singura EmptyJoi Dec 02, 2010 8:51 pm

si eu sunt deacord cu tine ralu dar sunt foarte multe femei care stau si sufera ptr copii de a avea un tata chiar daca numai formal
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Sunt o viitoare mamica singura Empty
MesajSubiect: Re: Sunt o viitoare mamica singura   Sunt o viitoare mamica singura EmptyJoi Dec 02, 2010 8:56 pm

jos palaria pentru mamicile care nu isi parasesc copii chiar daca au greutati.nici eu nu am crescut cu tata de mici.noi am fost 2 surori si mama a facut tot posibilul sa ne creasca.acum suntem mari si regreta ca nu ii vorbim.ei aleg asa o sa vada ei mai tirziu cum e cind nu iti vorbeste copilul.pupici si multa sanatate si putere alaturi de puiutii vostrii.
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

Sunt o viitoare mamica singura Empty
MesajSubiect: Re: Sunt o viitoare mamica singura   Sunt o viitoare mamica singura EmptyJoi Dec 02, 2010 9:01 pm

Ralu, daca o mama isi paraseste copilul atunci cand are greutati...nu se mai poate numi MAMA.
Cred ca fiecare dintre noi si-ar da viata ptr copilul ei.
Pentru un copil, fiecare mama da ce poate...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunt o viitoare mamica singura Empty
MesajSubiect: Re: Sunt o viitoare mamica singura   Sunt o viitoare mamica singura Empty

Sus In jos
 
Sunt o viitoare mamica singura
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine e mamica?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Club de Mamici tinere , burtici si aspirante :: Sarcina-
Mergi direct la: