MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Dragoste sau obisnuinta?! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Dragoste sau obisnuinta?! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dragoste sau obisnuinta?!

In jos 
+7
lica.irina
RoxanaRoxana
nicoletadina
ari05
amellyashop
florares
jolinutza
11 participanți
AutorMesaj
jolinutza
Prietena de Elita
Dragoste sau obisnuinta?! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
jolinutza


Varsta : 37
Localizare : RESITA

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyVin Oct 08, 2010 11:39 pm

Bazele unei relatii perfecte sunt accentuate pe iubire,respect,incredere...etc.

oare dupa o perioada,mai exista dragoste,sau rutina intervine intr-o relatie ata de frumoasa.
va asteptam cu pareri si intamplari! :lol!:


Ultima editare efectuata de catre jolinutza in Dum Oct 24, 2010 3:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
florares
prietena la distanta
Dragoste sau obisnuinta?! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
florares


Varsta : 49

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptySam Oct 09, 2010 12:00 am

eu pot sa zic ca in fam mea e mult respect si incredere pt ca eu stttau fara sot de la inceputul anului ,
Sus In jos
amellyashop
prietena la distanta
Dragoste sau obisnuinta?! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
amellyashop


Varsta : 40

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptySam Oct 09, 2010 12:02 am

iubirea devine rutina important e ca respedtul si increderea sa nu o ia pe urmele ei!
Sus In jos
http://www.amellyasop.blogspot.com
ari05
Super Prietena Vip
Dragoste sau obisnuinta?! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyMier Noi 17, 2010 11:48 pm

pasiunea se duce... si trebuie sa ramana respectul intr-o casnicie... ca altfel...

iubirea de la inceput se trasnforma in altceva... poate obisnuinta... sau cine stie cum s-o numesc... cel putin la noi clar nu mai e k la inceput ... si nu au trecut f multi ani de cand suntem imrepuna... si totusi............. or fi de vina si problemele, si stresul... si goana dupa bani, pt supravieturie...
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Dragoste sau obisnuinta?! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyJoi Noi 18, 2010 5:48 am

dupa multi ani de casatorie eu zic ca devine obisnuinta fata de partener
Sus In jos
florares
prietena la distanta
Dragoste sau obisnuinta?! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
florares


Varsta : 49

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyLun Ian 10, 2011 7:16 pm

obisnuinta daca esti tot timpul cu el il vezi zilnic , la mine e mare dragoste ,mie dor de el
Sus In jos
RoxanaRoxana
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 41

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyMar Ian 11, 2011 3:48 am

eu am 11 ani de casnicie si nui nici o obisnuinta eu il iubesc can prima zi doar ca e mai greu ca sunt atatea pe cap deaia intervin certurile suparile nu ca nu ne mai iubim
Sus In jos
florares
prietena la distanta
Dragoste sau obisnuinta?! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
florares


Varsta : 49

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyMar Ian 11, 2011 9:44 am

stiu iubita noi facem anul aceasta 17 ani de casnicie ,,,viata asta nu poate fi numai mere si lapte
Sus In jos
lica.irina
Prietena de Elita
Dragoste sau obisnuinta?! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
lica.irina


Varsta : 47

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyMier Ian 12, 2011 6:30 am

eu nu stiu cum poate spune cineva ca dupa nu stiu cati ani de casnicie nu mai este dragoste, ci ramane numai respect si obisnuinta. si nici n-as vrea sa aflu.
fetelor, cum sa nu mai fie iubire? eu una nu as putea sa fac dragoste cu un barbat pe care doar il respect si sunt obisnuita cu el. respect am pentru un frate, un parinte. dar sa nu simt dragoste pentru sotul meu?... nici nu se pune problema!... eu ii duc dorul tot timpul cat este plecat de acasa si abia astept sa se intoarca sa ma ia in brate, sa ma sarute, sa-mi spuna vorbe dulci. si aici nu ma refer neaparat la a face dragoste.
parintii mei au avut 30 de ani de casnicie si eu ii vedeam tot timpul ca se sarutau prin casa. cand mai radeam si glumeam cu ei, facandu-i porumbei, ei imi spuneau ca voi vedea si eu cand ma voi casatori. ... si am vazut ca aveau dreptate. aceasta iubire a lor, a continuat pana cand moartea i-a despartit si sper si cred si ca asa va fi si iubirea mea. nici nu vreau sa ma gandesc ca va fi altfel.
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Dragoste sau obisnuinta?! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyMier Ian 12, 2011 6:49 am

depinde... fetelor....

f bine ca aveti aceleasi sentimente k in prima zi...

dar in general, desi nici eu nu vroiam sa accept acest lucru si sa cred, dragostea de la inceput se transforma in altceva...
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyMier Ian 12, 2011 8:03 am

BRAVO laura ....eu il am pe zapacitul asta al meu ,mai ca ias face papucii certuri
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
lica.irina
Prietena de Elita
Dragoste sau obisnuinta?! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
lica.irina


Varsta : 47

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptySam Ian 15, 2011 9:40 am

imi pare rau pentru voi, cele care nu aveti casnicii prea fericite si ma bucur pentru cele ce inca mai simt iubire.
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Dragoste sau obisnuinta?! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyLun Ian 17, 2011 10:57 am

la un momenmt dat nu cred ca mai exista dragoste ci doar obisnuinta
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptySam Feb 19, 2011 8:18 am

si eu la fel anuta poc
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyDum Feb 20, 2011 3:07 am

vai ralu esti totala BRAVO o floare inimapupici
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyJoi Mar 03, 2011 10:38 pm

m-am obisnuit si cu astea fetelor ,daca ar mai schimba placa uuha ha
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
ramona81
Prietena de Elita
Dragoste sau obisnuinta?! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyDum Mai 08, 2011 6:41 am

dragostea este vesnica intr-o casnicie frumoasa ,ne certam pt ca iubim,
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyLun Mai 09, 2011 5:24 am

ai dreptate ramo pupicei
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
Dragoste sau obisnuinta?! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! EmptyLun Mai 09, 2011 5:28 am

la mine nu stiu........... si una si alta hi hi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragoste sau obisnuinta?! Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sau obisnuinta?!   Dragoste sau obisnuinta?! Empty

Sus In jos
 
Dragoste sau obisnuinta?!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MESAJE si DECLARATII DE DRAGOSTE de Valentine’s Day

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Viata in doi ....-
Mergi direct la: