MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Empty
MesajSubiect: La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume    La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  EmptySam Ian 01, 2011 12:00 am

De toti ai fost tu azi numit, in lacas Sfant chiar pomenit! Ma alipesc gingas si eu, dorindu-ti bine mereu. Numele ce-l porti de Sfant, poarta-l cu mandrie multa! Sa-ti dea putere si tarie, ani samatosi si bucurie! Un inger pazitor..iti doresc eu tie!



Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Feb 27, 2011 10:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume    La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  EmptySam Ian 01, 2011 12:25 am

La Multi Ani tututor ce aveti nume de Vasile si Vasilica!! sampania sampania cheers artificii brad cadou
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume    La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  EmptyMar Ian 01, 2013 1:11 am

De ziua numelui tau, iti doresc tot binele din lume, noroc, fericire si sanatate si sa ti se indeplineasca toate dorintele pe care o sa ti le pui. La multi ani, Vasile!

Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume    La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume  Empty

Sus In jos
 
La multi ani SFANTUL VASILE,toti cei ce serbeaza acest nume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Sarbatori religioase, traditii si obiceiuri :: Evenimente & Sarbatorile anului :: Luna ianuarie-
Mergi direct la: