MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .vreau un copil-metode de concepere! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .vreau un copil-metode de concepere! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vreau un copil-metode de concepere!

In jos 
+2
mihaelamicu2001
jolinutza
6 participanți
AutorMesaj
jolinutza
Prietena de Elita
vreau un copil-metode de concepere! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
jolinutza


Varsta : 37
Localizare : RESITA

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptySam Oct 09, 2010 12:22 am

iti doresti din suflet sa fi mamica,ai incercat si nici un raspuns?

ce solutii aveti pentru conceprea unui bebelus,ce medicamente,ce slte solutii poti adopta pentru a fi mamica?
Sus In jos
mihaelamicu2001
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 48

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptyLun Noi 15, 2010 1:36 am

cunosc deja 2 pers care dupa cativa ani de incercari pt a ramane insarcinat au renuntat....si au ramas insarcinate natural...fara niciun ajutor..
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
vreau un copil-metode de concepere! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptyLun Noi 15, 2010 2:45 am

eu la prima sarcina am avut nevoie doar de liniste... de relaxare... adik de CONCEDIU... fara stres, fara nervi... dupa ce ne-am chinuit cateva luni, fara rezultate, am fost o saptamana in concediu, si cand am venit, la putin timp am aflat ca sunt insarcinata ...

acum, mi s-a pus pata, sa zic asa, sa fac in vara asta inca un copil, sa-l nasc inainte sa fac 30 de ani... si cum tot asa, nu prea se grabea sa vina, mi-a dat dr sa iau tratament, 3 luni, DUphaston (asta e si pt reglarea ciclului) , si dupa 3 luni mi-au iesit 2 liniute la test
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
vreau un copil-metode de concepere! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptyMier Noi 17, 2010 7:43 am

fetelor chiar cautam un astfel de topic
va rog sa ma ascultati si sa imi dati un sfat
eu imi doresc cu ardoare un al doilea bebe .asa cum zice si ari vreau pana in 30 de ani ,nu mai ca sotul meu ma fereste indiferent de perioada
cemi propuneti sa fac?help my............ajutor...........
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
vreau un copil-metode de concepere! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptyMier Noi 17, 2010 9:04 am

adica el nu vrea ramona? asta sa inteleg?????
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
vreau un copil-metode de concepere! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptySam Noi 20, 2010 4:12 am

da,din pacate
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! EmptyJoi Dec 16, 2010 7:09 am

ramona e nasol daca nu vrea si sotul... la mine sotul nu prea a vrut si uite ca daca nu a vrut el nu am avut parte de al doilea bebe care urma sa-l nasc in februarie anul viitor
Mie teama sa ma mai gandesc la al doilea copil momentna e subiectul inchis... cine stie poate poate il voi redeschide anul viitor!
Sus In jos
Continut sponsorizat





vreau un copil-metode de concepere! Empty
MesajSubiect: Re: vreau un copil-metode de concepere!   vreau un copil-metode de concepere! Empty

Sus In jos
 
vreau un copil-metode de concepere!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Metode contraceptive actuale
» Vreau sa fiu mama
» Relatia tata -copil
» Legea mamelor: conditii de acordare CCC si indemnizatie crestere copil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Club de Mamici tinere , burtici si aspirante :: Metode de contraceptie-
Mergi direct la: