MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .In ce consta prietenia? - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .In ce consta prietenia? - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In ce consta prietenia?

In jos 
+13
anuta22
carmen
Alexandra
Laurita
rahela
geani
ramona81
Dia
nicoletadina
florares
Gianina
Ralu
jolinutza
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:50 am

nico am avut in liceu insa de cand am terminat liceul si m-am mutat de colo colo am pierdut multe prietene din pacate... dar niciodata nu ramai singur... acum va am pe voi alaturi si voi pe mine!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 7:31 pm

merci ca deja ne consideri prietenele tale inimapupici
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyLun Ian 10, 2011 10:43 pm

carmen a scris:
nico am avut in liceu insa de cand am terminat liceul si m-am mutat de colo colo am pierdut multe prietene din pacate... dar niciodata nu ramai singur... acum va am pe voi alaturi si voi pe mine!
pui carmen
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
anuta22
Prietena de Elita
In ce consta prietenia? - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 10:47 am

cam rara gasesti prietenia
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 7:24 pm

asa este anuta
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
In ce consta prietenia? - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 9:04 pm

exista dar e o raritate
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyMier Ian 19, 2011 4:54 pm

am avut si eu o prietena adevarata in adevaratul sens al cuvintului,de ce spun ca am avut?....pentru ca nu mai este printre noi.....eram nedespartite a nascut cu 4 luni inaintea mea,baietelul ei ma considera mama 2,unde eram eu era si ea si invers,stiam ce mananca ,ce gandeste;ce face,si ea la fel despre mine....
in 2006 am plecat din tara,la o luna am aflat ca are cancer la colon, a fost operata,eu in tot acest timp sunam zi de zi dar nu reuseam sa vorbesc decat cu sotul ei,ea nu putea sa imi raspunda la telefon,imi transmitea prin toate cunostintele sa nu o mai sun ca nu poate vorbii cu mine,ca ii face rau sa ma auda,imi povestea ca nici mesaje nu putea sa imi scrie,incepea si o pufnea plansul......
in decembrie 2006 am mers de sarbatori acasa cu inima stransa,nu va spun ce inima aveam cand mergeam la ea si incercam sa o incurajez si ii spuneam ca va fii bine si ca ne vom vedea si in anul ce va urma si ea imi raspundea ca nu va mai apuca sa ne vada....
de sarbatori sa simtit bine sau cel putin asa spunea ea,.......,mia spus sa nu mai plec,ca de cate ori plec eu se imbolnaveste si cum am venit a inceput sa se simta bine.....mau chinuit vorbele astea,si inca ma chinuie,...daca nu plecam poate ca nu se intampla asa....
a fost nedrept DD cu ea,nu a facut la nimeni nici un rau,nu a vorbit pe nimeni de rau ,in urmatorul an in iulie 2007 a trecut in nefiinta si a lasat un baietel fara mama,un barbat fara sotie , o mama fara copil, si o prietena fara sa o mai vada,odihneste-te in pace..!!!
in seara cand a murit,mi-am intebat sotul''oare nu ne minte?''nu imi venea sa cred ca nu mai exista,ca nu o mai pot vedea cand voi merge acasa.....
e singura prietena pe care am avut-o,si pe care o voi avea toata viata..
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyMier Ian 19, 2011 8:53 pm

foarte frumos ai scris nania mi sa facut pielea gaina.
DD sa aiba grija de ea
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyMier Ian 19, 2011 8:56 pm

trist...foarte trist...offf viata asta uneori este asa nedreapta...dar noi suntem atat de mici in fata lui Dumnezeu!!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyMier Ian 19, 2011 11:14 pm

asa este eliss dar ce sa facem ssa ne rugam sa fim sanatosi
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 9:12 am

asa este ....sanatatea trebuie pretuita,ianaintea la toate celelalte...!!!!!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 7:27 pm

nania BRAVO pupicei
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyJoi Feb 03, 2011 8:25 pm

sinceritate
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 6:12 pm

da ralu rosit
Sus In jos
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 12:47 am

nania, trista povestea...odihneasca-se in pace :(
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 12:08 am

haideti feetelor numai ne povestiti nimic aici
Sus In jos
narcy21
Nouvenit
Nouvenit
narcy21


Varsta : 37

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyMar Mar 15, 2011 1:48 am

interesante idei, eu rezum astfel:prietenul adevarat este cel care este langa tine in cele mai grele momente, care iti da sfaturi bune si caruia ai incredere sa-i impartasesti cel mai mare secret al tau.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyJoi Ian 26, 2012 11:29 am

nania a scris:
am avut si eu o prietena adevarata in adevaratul sens al cuvintului,de ce spun ca am avut?....pentru ca nu mai este printre noi.....eram nedespartite a nascut cu 4 luni inaintea mea,baietelul ei ma considera mama 2,unde eram eu era si ea si invers,stiam ce mananca ,ce gandeste;ce face,si ea la fel despre mine....
in 2006 am plecat din tara,la o luna am aflat ca are cancer la colon, a fost operata,eu in tot acest timp sunam zi de zi dar nu reuseam sa vorbesc decat cu sotul ei,ea nu putea sa imi raspunda la telefon,imi transmitea prin toate cunostintele sa nu o mai sun ca nu poate vorbii cu mine,ca ii face rau sa ma auda,imi povestea ca nici mesaje nu putea sa imi scrie,incepea si o pufnea plansul......
in decembrie 2006 am mers de sarbatori acasa cu inima stransa,nu va spun ce inima aveam cand mergeam la ea si incercam sa o incurajez si ii spuneam ca va fii bine si ca ne vom vedea si in anul ce va urma si ea imi raspundea ca nu va mai apuca sa ne vada....
de sarbatori sa simtit bine sau cel putin asa spunea ea,.......,mia spus sa nu mai plec,ca de cate ori plec eu se imbolnaveste si cum am venit a inceput sa se simta bine.....mau chinuit vorbele astea,si inca ma chinuie,...daca nu plecam poate ca nu se intampla asa....
a fost nedrept DD cu ea,nu a facut la nimeni nici un rau,nu a vorbit pe nimeni de rau ,in urmatorul an in iulie 2007 a trecut in nefiinta si a lasat un baietel fara mama,un barbat fara sotie , o mama fara copil, si o prietena fara sa o mai vada,odihneste-te in pace..!!!
in seara cand a murit,mi-am intebat sotul''oare nu ne minte?''nu imi venea sa cred ca nu mai exista,ca nu o mai pot vedea cand voi merge acasa.....
e singura prietena pe care am avut-o,si pe care o voi avea toata viata..


cami sincera sa fiu ,acum am citit mai bine ....mi-au dat lacrimile Sad: ai reusit sa ma faci sa plang .....
tu nu te gandi la ce e mai rau ....mergem inainte te rog mult lasa tigara si treci la dieta :praying: :praying: :praying:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
In ce consta prietenia? - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptyJoi Ian 26, 2012 6:23 pm

:big kiss:
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 8:49 am

:hug: :hug: :hug:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ce consta prietenia?   In ce consta prietenia? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
In ce consta prietenia?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Prietenia prin intermediul internetului!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: TIMPUL LIBER :: Prietenii din intreaga lume!-
Mergi direct la: