MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Prietenia prin intermediul internetului! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Prietenia prin intermediul internetului! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prietenia prin intermediul internetului!

In jos 
+9
flory
mamica2
adriana_1
anuta22
Laurita
Alexandra
nicoletadina
Ralu
jolinutza
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
jolinutza
Prietena de Elita
Prietenia prin intermediul internetului! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
jolinutza


Varsta : 37
Localizare : RESITA

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMier Oct 20, 2010 9:18 am

Cum neam cunoascut prin intermediul internetului,vreau sa discutam despre cat de mult inseamna prietenia prin intermediul internetului!
Tu ai prieteni care nu iai vazut dar iti inspira incredere?
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMier Oct 20, 2010 9:25 am

eu am si inca sunt multi ...ne-am imprietenit pe messenger si la ora actuala vorbim si la telefon ....mai degraba prietenie la distanta rose pentru tin
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
jolinutza
Prietena de Elita
Prietenia prin intermediul internetului! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
jolinutza


Varsta : 37
Localizare : RESITA

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMier Oct 20, 2010 9:33 am

da asa e ralu,si eu am,si nu una,sunt o multime de fete care imi sunt din suflet dragi,insa am si retineri la altele care din pacate la inceput sunt superbe si se dovedesc pe parcurs a nu fi decat false,urasc oamenii asa in general!

Tu esti o prietena draga mie ralu,si iti multumesc ca mi-ai acordat increderea ta!
Mai sunt fete care ma iubesc si eu pe ele,si cel mai important este ca au fost sincere cu mine si eu cu ele!
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMier Oct 20, 2010 9:40 am

ai dreptate capul sus geani ,tu imi esti o a doua prietena la numa si iti multumesc pentru vorbele frumoase si gandurile bune pupic
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
Prietenia prin intermediul internetului! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Oct 26, 2010 7:59 pm

prietene am dar nu ne am vazut niciodata poate totusi la anul
Sus In jos
Alexandra
prietena la distanta
Prietenia prin intermediul internetului! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Alexandra


Varsta : 38

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Noi 23, 2010 8:15 am

se poate legao prietenie si pe net...chir daca nu te-ai vazut niciodata si asa cum spune Nico..poate ne vedem la vara
Sus In jos
Laurita
Membru Banat
Membru Banat
Laurita


Varsta : 34

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Noi 23, 2010 8:20 am

Chaer daca uni zic ca netul strica!Poate gresesc pentru ca poate nu au descoperit aceste forumuri in care gasesti fel de fel de oameni si poti lega prietene lungi si frumoase fara sa stai fata in fata dar cu intermediul internetului!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Prietenia prin intermediul internetului! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Noi 23, 2010 8:25 am

si eu am legat deja prietenii cu fete care sunt tare de treaba. asa sa fie ale la vara
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Prietenia prin intermediul internetului! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyLun Ian 17, 2011 10:48 am

si eu am cateva prietene de pe internet,cu care tin legatura telefonic,dar tot nu e acea prietemie pe care ne-o dorim
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Prietenia prin intermediul internetului! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyLun Ian 17, 2011 7:23 pm

si anuta nu va vedeti?
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Prietenia prin intermediul internetului! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyLun Ian 17, 2011 9:04 pm

cu o parte din ele am reusit sa ma vad dar cu foarte putine am tinut legatura.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyJoi Feb 03, 2011 8:22 pm

cu multe fete te imprietenesti ,mai sunt si altele care sunt pentru voturi dar pe forumuri am o gramada de prietene si le iubesc love
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
adriana_1
prietena la distanta
Prietenia prin intermediul internetului! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
adriana_1


Varsta : 41

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyJoi Feb 03, 2011 8:33 pm

mai...sa va zic sincer, eu cu sotu ne-am cunoscut pe internet.
si uite unde am ajuns...
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyJoi Feb 03, 2011 8:37 pm

BRAVO BRAVO BRAVO ADI ,SA FITI SANATOSI SI O VIATA CAT MAI FRUMOASA SA TRAITI love
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
anuta22
Prietena de Elita
Prietenia prin intermediul internetului! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptySam Feb 05, 2011 10:54 am

foarte rara se gasesc prietene pe internet
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Prietenia prin intermediul internetului! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMier Feb 09, 2011 4:13 am

asa este anuta love
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyJoi Feb 17, 2011 7:58 am

ai dreptate anuta
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyJoi Feb 17, 2011 9:41 pm

Prieteni am pe messenger, dar nu tinem o legatura foarte stransa...ne salutam, ce am mai facut si cam atat...
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyJoi Feb 24, 2011 10:49 pm

asa e maica 2 ,pe mess am o multime de priete
iar aici in forum nu mai zic .am creat o prietenie sper sa fie de lunga durata te sarut
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
flory
prietena la distanta
Prietenia prin intermediul internetului! 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
flory


Varsta : 42

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyVin Feb 25, 2011 3:36 am

asemenea voua am cunoscut si eu o gramada de fete de care m-am apropiat foarte tare prin intermediul internetului
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyVin Feb 25, 2011 6:24 am

rosit flory
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyDum Feb 27, 2011 6:38 pm

si eu sunt de acord ca prin intermediul internetului poti lega prietenii stranse si frumoase...mi s-a intamplat si mie...am mai multe prietene dar cu una singura am putut vorbi ce n-am vb cu nimeni...am simtit ca pot avea incredere in ea si pentru asta ii multumesc...
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Prietenia prin intermediul internetului! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Mar 01, 2011 5:19 am

si eu am multe amice si sunt tare fericita rosit te sarut
Sus In jos
narcy21
Nouvenit
Nouvenit
narcy21


Varsta : 37

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Mar 15, 2011 1:55 am

Aveti dreptate, eu nu am nici o cunostinta,prietena virtuala,va cred ca e posibil dar nu am timp si nici nu cred ca m-as putea atasa de o persoana fara sa ne cunoasten si sa petrecem ceva timp impreuna.
Sus In jos
florentina26luca
Nouvenit
Nouvenit
florentina26luca


Varsta : 43

Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! EmptyMar Mar 15, 2011 6:14 am

Eu zic ca se poate lega o prietenie virtuala care in timp sa devina mai puternica.Am cateva fete pe care le consider prietenele mele,dar prefer sa nu discut anumite chestii intime,vorbim de copii,ce-am mai facut,una alta.Dar mare atentie in spatele unui id se poate afla oricine,e mai bine sa cunosti acea persoana mai bine,cel putin sa o vezi la web ca mai tarziu sa nu ai surprize.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prietenia prin intermediul internetului! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia prin intermediul internetului!   Prietenia prin intermediul internetului! Empty

Sus In jos
 
Prietenia prin intermediul internetului!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» In ce consta prietenia?
» Nsterea prin cezariana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: TIMPUL LIBER :: Prietenii din intreaga lume!-
Mergi direct la: