MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
amellyashop
prietena la distanta
Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
amellyashop


Varsta : 40

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? EmptyVin Oct 29, 2010 9:08 am

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic in cresterea si educarea copilului? Ce anume fac tatii? Cum se joaca? Poate tine locul unei mamici?
Sus In jos
http://www.amellyasop.blogspot.com
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? EmptyVin Oct 29, 2010 9:14 am

LOCUL UNEI MAMICI NU IL POATE TINE ,PAREREA MEA ...ACUM DEPINDE SI DE BARBATI
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
amellyashop
prietena la distanta
Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
amellyashop


Varsta : 40

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? EmptyVin Oct 29, 2010 9:23 am

da dar asa cum noi trebuie sa ii invatam pe cei mici sa manance singuri, sa se joace, sa se dezvolte ... pe ei ce credeti ca ar trebui sa-i punem sa faca Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? 959732
Sus In jos
http://www.amellyasop.blogspot.com
bruneta_anytza
Nouvenit
Nouvenit
bruneta_anytza


Varsta : 40

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? EmptySam Noi 06, 2010 7:23 am

doar sa stea cu copilul si sa se joace in timp ce mamica face si ea treaba
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? EmptyDum Noi 21, 2010 10:16 pm

bine inteles ca poate tine locul unei mamici ,dar depinde si de tata,eu de ex am fost plecata aproape 3 luni si s-a descurcat foarte bine cu fetita si baiatul
Sus In jos
catalina
Nouvenit
Nouvenit
catalina


Varsta : 37

Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? EmptyVin Ian 21, 2011 12:40 am

vai....chiar ma bufneste rasul.....al meu sot....nu s-ar apleca dupa o scama nici daca viata lui ar depinde de asta....sau el sa stea cu copiii....nici vorba......face piata , daca e nevoie , se duce la munca si atat........tine mult la silueta lui (100 kg) si cu siguranta nici eu , nici el , nu am vrea sa slabeasca.......spre exp....in aceste moment......DOARME
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?   Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic? Empty

Sus In jos
 
Ce sarcini credeti ca trebuie sa aiba un tatic?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  La ce varsta trebuie sa-i spui copilului ca este adoptat?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Viata in doi .... :: Si taticul e mamic.....Sarcina taticului-
Mergi direct la: