MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Exista oare relatia perfecta? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Exista oare relatia perfecta? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Exista oare relatia perfecta?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Exista oare relatia perfecta? Empty
MesajSubiect: Exista oare relatia perfecta?   Exista oare relatia perfecta? EmptyVin Oct 29, 2010 12:55 pm

De ce obisnuim sa comparam relatia nostra cu celelalte relatii din jur...mereu cautam perfectiunea intr-o relatie...de ce nu suntem multumite cu ce avem,sa il acceptam pe cel de langa noi asa cum este...cu bune si cu rele ...de ce mereu tindem sa cautam relatia grozava?oare exista ?
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
ramona81
Prietena de Elita
Exista oare relatia perfecta? 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Exista oare relatia perfecta? Empty
MesajSubiect: Re: Exista oare relatia perfecta?   Exista oare relatia perfecta? EmptyJoi Noi 04, 2010 6:04 am

nimeni nu este perfect si deci nici casniciile nu pot fi perfecte,asta-i parerea mea
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Exista oare relatia perfecta? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Exista oare relatia perfecta? Empty
MesajSubiect: Re: Exista oare relatia perfecta?   Exista oare relatia perfecta? EmptyJoi Noi 04, 2010 6:15 am

asa este ramona
Sus In jos
Continut sponsorizat





Exista oare relatia perfecta? Empty
MesajSubiect: Re: Exista oare relatia perfecta?   Exista oare relatia perfecta? Empty

Sus In jos
 
Exista oare relatia perfecta?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Viata in doi ....-
Mergi direct la: