MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Poze din vacantele noastre!

In jos 
+7
cry2000
Delia
ari05
rahela
tit.ioana
nicoletadina
flory
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
cry2000
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 8:02 am

Speranta, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 6:47 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Saint Michel - Franta in nord. superb ssi sa vz refluxu si mai super. am multe pe camera dar cum tehnologia e grea pt mine. am doar cateva ce sau facut pe tel.


aici la oacea in boule.un oras mic dar superb rau.


legoland.un parc superb dar si biletu pe masura dar nu ne pare rau se deschide la 9 pana la 5jumate piciaore sa ai. si asa continua lista nu ne pare rau din tot ce am vz. dupa cum a spus aria decat in tara mai bine din colo plus nu cheltui ca nebunu ca si la noi.


Ultima editare efectuata de catre speranta in Mier Ian 26, 2011 5:51 am, editata de 2 ori
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 8:56 pm

speranta baga si tu poze
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 9:17 pm

ce frumos.... in Franta nu am ajuns inca ...

noi nu mergem de capul nostru... ca am eu pitici pe creier... mi se pare si mai scump...

in Egipt , in luna de miere, am avut si ceva reduceri pt proaspat casatoriti... am platit 1700 euro ,am stat 18 zile, hotel 5% all inclusive, avion din Budapesta

in Grecia 2006 a fost ceva excursie super ieftina... am platit 145 euro numai mortala am stat 8 zile la hotel de 2 * , destul de naspa sincer, da na bine a fost si asa , cu demipensiune, si transport cu autocarul (horror)

anul trecut in Grecia am fsot la o pensiune 3*, am avut doar cazare 7 nopti am platit mai puti nde 300 euro ... plus drum (cam 100 euro motorina) ... plus mancare si alte cele... am ajuns undeva la 700 euro...

in Austria 2007 , in Alpi , la o pensiune f draguta cu mic dejun inclus, a fost camera dubla cam 700 euro pe o saptamana ... plus mancarea, dar era super ieftina ...

in Italia 2009 am stat la un hotel de 4 *, f fain, cu demipensiune , destul de scump in Italia, am platit 1100 euro / 7 nopti ... plus drumul

cam astea au fost preturile ..... sa vad cand am timp sa pun poze si din Italia si de anul asta din Grecia... pupi
Sus In jos
Delia
Prietena de Elita
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
Delia


Varsta : 47

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 9:20 pm

Hai ari cu pozel!
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMier Ian 19, 2011 9:10 am

foarte frumos fetelor, eu nu am fost decat pana in bulgaria de 2 ori si nu am facut poze,dar mi-ar place sa merg in franta,italia
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 5:04 am

superbe sunt aria acum vz si cairo. im si eu as vrea acolo. noi italia,franta,germania oparte din ia. ari sa sti ca nou nu ne place sa avem progam la masa si sa fim impisi cum sar zice noi suntem direct unde ne place acolo stam. si plus nu e scump asa ni sa parut noua. acum fie care cum se simte bine. pooop. iar singura am fost si eu in cipru,limasol,larnaka,nikosia zona muntoasa pe vremea aia nu aveam cu ce sa pozez ca uitai aparatu de poze si erau oricum hartie dar imi raman amintirile in minte. si ma costat atunci 14zile la 3stele pot spune ca super era si dupa revolutie atunci cand terminai scoala si m am angazat si am plecat in primu meu concediu singura . 60euro a costat. im ce vremuri intradevar. poop nico,as pune eu poze dar nu sunt scoase sunt in caseta camerei sotu nu se pricepe eu nici atat si doar ce am pe tel in card. daca gasesc va mai pun.pooop
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 8:59 am

rahela nici spania nu ai vazut o
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 9:05 am

nu,nico,mama este de mult timp plecata si mereu imi zicea sa mergem si noi in vacanta,dar tot timpul a intervenit cate ceva.
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 22, 2011 3:26 am

noi nu am reusit sa mergem in vacanta in afara tarii,dar anul acesta am fost la Cheile bicazului la Lacul Rosu,unde a fost foarte bine,ne-am simtit excelent.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



aici cu barca pe Lacaul Rosu

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Am cumprata pastrav sa facem la gratar,si inca era viu si i l-am dat lui Alexandra in mana sa ii fac pozicii,ii era foparte frica.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



aici la baraj cu vaporul.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 22, 2011 6:16 am

f frumoase pozele anuta super

eu tara am vaizitat-o in lung si-n lat, dar cand eram in scoala... se faceau excursii in fiecare vacanta... f frumos si la cheile bicazului, si lacul rosu... si moldova mi-a placut si manastirile... marea noastra... e frumoasa cand esti tanar si fara pretentii rade
poze din tara eu nu am decat pe suport de hartie, ca nah, nuaveam pe atunci aparat digital...

o sa revin si eu cu poze, dar zilele astea, sa vad cand am chef de incarcat... acum sunt varza si nu am chef poc

speranta, aitu dretpate intrun fel cu masa... mie in schimb imi convine sa am masa inclusa, din cauza lui DArius... ca la cat de mofturos e... ma termina psihic... anul trecut in grecia, ca era sa zic anul asta hi hi am luat fara masa, doar cazare... si am crezut ca turb cu mancatul cu DArius... unu la man ca nu sta dk mergem la restaurant, numa scandal face si dezastru, gen rupe fete de masa, urla, tranteste, vaisamar... si in camera dk ii dadeam ceva, facea figuri... asa ca... na... e mai comod pt noi cu all inclusive... sau ultra all inclusive m, ca atunci mananci cand ai tu chef ...
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 22, 2011 7:57 am

PACAT RAHELA HAIDE CA NU ESTE ASA DE SCUMP DRUML POATE ANUL ASTA REEUSITI ESTE PACAT SA NU MERGI.

aoleo ari dar asa face darius mereu???? cred ca l ai rasfatat prea mult

Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 22, 2011 4:06 pm

neata! da da,ai dreptate si tu cu baiatu ma si al meu face figuri cand mergem la masa eu ma chinui acasa cu mancarea dapai in concediu. doar ca nu trage si alte alea alearga si trebui sa ma tin dupa el acum e mai mare si sta doar ca nu manca si noi luam tot cu micu dejun inclus dimi.netrezim dar peurma hoinaram si najungeam la masa de pranz etc. ca se gaseste si la liber fara bilet din tara. noi suntem gen olandeji hi hi nu ne place sa stam mai mult intr un loc ne suim in masina si acolo unde ne place oprim. ei sa fie sanatosi si noi bani hi hi pupicei ii va trece si la printu tau ai sa vz. noi mancam pe rand in functie cui e foame rau si alergam dupa filip stres dar acum vad ca a fost bine nu ma asteptam.pooop. ancuta super. si noi dintr o gresala am ajuns la lacul rosu eram gravida cu filip.superb peisaj. poop. nico,pooop
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyDum Ian 23, 2011 6:00 am

wai speranta si tu ai avut de tras cu baiatul.
al meu a fost cuminte in privinta asta
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyLun Ian 24, 2011 5:11 pm

da nico si acum alerg cu mancarea dupa el si soacramea a vut de tras dupa fisu.hihih. dar vad ca acum a inceput sa aive rabdare cand suntem la restaurant in rest tot spiti gonzales.cu fata nu am avut treaba in nici un fel,manca,rabdare cat cuprinde ce vrei is copiii.te pooop pupicei
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptyMar Ian 25, 2011 9:53 pm

asa sunt copii nu avem ce le face,asa imi facea si mie fata cand am fost la mare.
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 3:31 am

am revenit cu pozele restante hi hi

ITALIA 2009

ce veselie era pe masina... plecam la mareeeee !!! prima oara pt Darius... deci... la la
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

barbatii se blonzau la umbra...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am treaba...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cand eram sieu slaba.... rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 3:37 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Darius radea... al meu mai a nu plangea rade a fost muscat de nas de micu vampisor
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la plimbare prin Lido di Jesolo
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la locul de joaca din hotel... avea ce avea cu fetele mai mari... le calarea de numa rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

motanul incaltat...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a vazut o gagicuta...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la agatat... numa ca nu intelegea fetia ce vrea DArius de fapt rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

din nou la agatat ... de data asta si tata in actiune hi hi pacat ca eram sieu prin zona
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
cry2000
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 3:40 am

Ari [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 3:51 am

vai ari tare rau ma faci sa rad, auzi slaba.pai ma acum dubla vrei slaba? ho ca iti revi tu.super.italia e o tara superba rau toata.
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 3:53 am

sarumana cry ! pupi

GRECIA 2010
dk tot m-am apucat, va arat si poze de anul trecut din Grecia... pot sa zic primu concediu in 4... desi un bebe era la purtator rade

in vama la greci ...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce nu mi-a placut... aglomeratie mare... zici ca erai i n romania... poc full era pe plaja
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

in parcul de distractii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

poza mea preferata !!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 4:00 am

pupi speranta... na... dapoi cand ma vad acuma cata-s.... sti uca-mi revin eu dar na...
asa e Italia e superbaaaa !!!

continuam cu grecia... frumoasa si ea... mai ales insulele... pe continent... merge... cam naspa in ultmii ani, o sa ajunga k si romanik...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ne-am facut si prieteni sin TImisoara...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si-n grecia il apuca fugitul ... pe plaja... oriunde de fapt...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

varza era la amiaza ...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

seara mergam in parcul de distractii...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

hop si-al meu numa printre fete hi hi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

just me
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

avem bune maniere, ne spalam pe picioare inainte sa intram in vila rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 4:16 am

hi hi hi hi hi hi boier rau printu si gagicar pe deasupra bv. cred ca toti cand sunt mici is asa. de ex filip cand era mic sau k al tau fugea direct la sutiene.hihihih. faina si grecia dar mai mult si mai linistita mi sa parut in cipru zau. imi pare rau ca am poze pe hartie cand fusa i eram tanara rau si atunci nema aparate din astea.frumoase bv. inimapupici
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 4:28 am

cred ca e super Cipru....
eu in Santorini vreau musai sa merg ... am vazut poze... e de vis !!!
nu poti scana pozele ? sau sa le faci poza cu aparatu digital hi hi

DAri nu prea are treaba cu sutienele... sa traga de ele sau ceva... numa vb aiurea... mai merge la cate o tanti si o prinde de tzatze... si mai si ne zice "uite ce tzatze" e teroare !!!!! poc exact asa cica facea al meu cand era mic...
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 EmptySam Ian 29, 2011 4:47 am

hahahahahaha hi hi .......am incercat sa le pozez cu telu dar sunt sterse rau. m am interesat sa duc filmu si sa le mut pe cd si mi au cerut o caruta de bani si cum stam prost ma lasa i pagubasa. in limasol e super la mediterana.nikosia e zona muntoasa.iar larnaka capitala are nu ma magazine.dar na vise primu meu concediu dupa scoala.singura plecai de nebuna.dar imi raman amintiri frumoase. inimapupici
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze din vacantele noastre!   Poze din vacantele noastre! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Poze din vacantele noastre!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: TIMPUL LIBER :: Vacante si locuri minunate vizitate-
Mergi direct la: