MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Taticul si joaca cu copilul! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Taticul si joaca cu copilul! Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Taticul si joaca cu copilul!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
jolinutza
Prietena de Elita
Taticul si joaca cu copilul! 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
jolinutza


Varsta : 37
Localizare : RESITA

Taticul si joaca cu copilul! Empty
MesajSubiect: Taticul si joaca cu copilul!   Taticul si joaca cu copilul! EmptyMier Noi 17, 2010 12:20 am

Cat de des se joaca tati cu copilul?
Ce jocuri joaca impreuna?
Copilul tau adora sa joace cu tati?
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Taticul si joaca cu copilul! Empty
MesajSubiect: Re: Taticul si joaca cu copilul!   Taticul si joaca cu copilul! EmptyMier Noi 17, 2010 1:00 am

Sotul meu se joaca zilnic cu Dragos...bineteles cand vine de la servici...sau cand sta cu el cand eu sunt la servici.
In primul rand iese cu el in parc...cateodata cu mingea....acasa se joaca cu cuburile ii construieste castele...ii modeleaza din plastilina diverse...ii citeste povesti...coloreaza...uneori si la jocuri pe calculator.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Taticul si joaca cu copilul! 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Taticul si joaca cu copilul! Empty
MesajSubiect: Re: Taticul si joaca cu copilul!   Taticul si joaca cu copilul! EmptySam Noi 20, 2010 8:24 pm

deci un super tatic elena
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Taticul si joaca cu copilul! Empty
MesajSubiect: Re: Taticul si joaca cu copilul!   Taticul si joaca cu copilul! EmptyDum Noi 21, 2010 10:13 pm

si sotul meu se joaca cu andrei cand vine de la servici ,iese cu el la plimbare,are foarte multa rabdare cu el
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Taticul si joaca cu copilul! Empty
MesajSubiect: Re: Taticul si joaca cu copilul!   Taticul si joaca cu copilul! EmptyDum Noi 21, 2010 10:21 pm

AL MEU SOT E TRUP SI SUFLET SI DIMINEATA INTRA IN CAMERA SI SEARA CAND VINE IL MANANCA NU ALTA
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Taticul si joaca cu copilul! Empty
MesajSubiect: Re: Taticul si joaca cu copilul!   Taticul si joaca cu copilul! Empty

Sus In jos
 
Taticul si joaca cu copilul!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Copilul tau la micul dejun!
» Calendar de sarcina ...sursa http://www.copilul.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: FAMILIE :: Viata in doi .... :: Si taticul e mamic.....Sarcina taticului-
Mergi direct la: