MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Stirile de tot felul! - Pagina 3 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Stirile de tot felul! - Pagina 3 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stirile de tot felul!

In jos 
+10
cry2000
tit.ioana
Delia
carmen
mamica2
ari05
nicoletadina
claudia1
geani
Ralu
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
nicoletadina
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyVin Dec 24, 2010 7:21 pm

tare poezia raluc
Sus In jos
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptySam Dec 25, 2010 2:08 am

BOC, BOC, BOC la usa ta,
Vreau sa iti urez ceva.
Iti doresc sa fii Nastase,
Sa ai minim patru case.
Iti urez sa fii Videanu,
Ca sa vinzi borduri tot anu.

Sa fii mai istet ca Geoana,
Si la bani peste Prigoana.
Sa tot bei coniac cu toiu
Ca nea Nicu Vacaroiu.

Ca Basescu de barbat
Ca sa dormi cu Udrea-n pat.
Asta am avut de spus.
LA MULTI ANI!
Paharul sus
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptySam Dec 25, 2010 3:33 am

super mamica poezia
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptySam Dec 25, 2010 5:43 am

Cele mai amuzante scrisori trimise de copii lui Mos Craciun!
acum 7 ore 43 minute 11 comentarii
OANA STURZOIU

Copiii din ziua de astazi sunt foarte hotarati si stiu de mici ceea ce vor. Asa ca pentru a avea sub brad cadoul visat au facut orice le-a stat in putinta pentru a-l convinge pe Mos Craciun sa le aduca jucaria preferata.
TAGURI: sarbatori, curiozitati, Mos Craciun
Si cum scrisorile sunt un mod traditional de comunicare, cei mici nu au ezitat sa apeleze la foi si stilou pentru a-i spune Mosului toate dorintele. Asta spre amuzamentul celor mari, care au incercat sa le indeplineasca celor mici toate placerile asternute pe hartie.

Va prezentam mai jos cateva din cele mai amuzante cereri facute de micuti lui Mos Craciun.

1. Draga Mosule,

Vreau doar sa te intreb ce fel de benzina folosesti pentru a ajunge asa de repede la copiii din toata lumea? Sau sunt renii tai hiperactivi? In orice caz, nu vreau sa ma ratezi si anul acesta!

Matt, 11, Greenfield, Ohio

2. Mosule, stii cum e in zilele noastre... Din pacate parintii mei sunt divortati, insa te rog sa ma treci pe lista ta cu doua seri: sa fie un ajun de Craciun la mama, si un ajun la tata... asa ca sa te pregatesti cu mai multe cadouri!

Ashley, 7, Granite Springs, New York

3. Mosule, am tot incercat intreg anul sa fiu cuminte... insa baietii sunt baieti. Tu trebuie sa stii asta, ca si tu esti baiat! Asa ca sa nu ma uiti si sa imi aduci cadourile dorite!

Henry, 8, Manchester, United Kingdom

4. Draga Mosule,

Vreau sa te intreb daca mama ta te obliga sa te speli pe dinti de fiecare data cand mananci fursecuri cu lapte, atunci cand intri in casele tuturor copiilor?

Celine, 4, Wilmington, Delaware

5. Draga Mosule,

Iti scriu pentru ca maine este din nou Craciunul. Anul trecut mi-ai promis ca imi aduci ce vreau eu daca voi fi cuminte, asa ca am fost cuminte tot anul. Uite ca am si scris o lista cu ce lucruri bune am facut:

1. L-am ajutat pe tati sa se rada in cap

2. Am inceput o bataie cu bulgari la scoala si am spart geamurile de la clase, insa cel putin i-am facut pe colegii mei fericiti, pentru ca nu am mai facut ore in ziua aceea

3. L-am ajutat pe bunicul sa isi dea jos sosetele din picioare, desi este un pic ciudat pentru ca este un miros urat in ele, asa ca nu voi folosi sosetele bunicului pentru a primi darurile mele in ele.

Uite si ce imi doresc anul acesta de Craciun: un AEROPORT! Da, ai auzit bine, vreau propriul meu aeroport, pentru ca mereu imi aduci un avion in fiecare an si nici nu mai am loc unde sa le pun la mine in camera.

P.S.: N-as vrea sa ii spui lui tati pentru ca el este pilot si nu as vrea sa imi foloseasca aeroportul!

Cu dragoste, Nicky

Copilul tau i-a trimis o scrisoare amuzanta Mosului? Daca vrei sa apara in aceasta stire trimite-o aici si noi o vom publica!

Stirileprotv.ro, disponibil si in varianta pentru mobil: m.stirileprotv.ro
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptySam Dec 25, 2010 5:46 am

rade rade rade rade
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
ari05
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Dec 29, 2010 10:55 pm

Şerban Huidu, în comă indusă după un grav accident petrecut la schi

Realizatorul TV Şerban Huidu se află internat la un spital din Austria după ce a suferit un grav accident la schi. Huidu a încercat să evite nişte copii aflaţi pe pârtie, a pierdut controlul schiurilor şi s-a lovit de un copac. În urma impactului, Şerban Huidu a suferit un traumatism cranio-cerebral şi a fost dus urgent cu elicopterul la spitalul universitar din Innsbruck. Medicii i-au indus starea de comă, pentru a-i putea acorda îngrijirile medicale necesare.

Schiorii aflaţi pe pistă au fost cei care au anunţat salvamontiştii despre accidentarea lui Şerban Huidu. Medicii de la Innsbruck au confirmat internarea realizatorului TV, însă nu au dat publicităţii informaţii despre starea acestuia. Soţia lui Huidu a declarat miercuri seară, pentru Cancan, că următoarele 24 de ore sunt critice.


ACCIDENTUL LUI ŞERBAN HUIDU: neconcordanţă între comunicatul poliţiei austrice şi relatările presei
Poliţia austriacă indică ora 13:45
În acestă dimineaţă presa din România indica ora 19:00, ca oră la care s-a produs accidentul de schi al lui Şerban Huidu. Comunicatul Poliţiei Tiroleze, emis la orele 20:30, indică ora accidentului ca fiind 13:45. Tot conform comunicatului poliţei tiroleze, se pare că Şerban Huidu se afla pe pârtie împreună cu membri ai familiei sale, lucru neevidenţiat de presă.
În plus, poliţia austriacă indică drept cauză a accidentului "un şanţ cu apă", în care se pare că a intrat Huidu, dezechilibrându-se şi căzând printre copacii de pe marginea pârtiei.
Poliţia austriacă nu menţionează dacă Huidu a evitat sau nu un grup de copii, sau dacă se mai afla cineva p pârtie în afară de membri ai familiei lui Huidu.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Dec 29, 2010 11:00 pm

o mama ,si el hi hi
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Delia
Prietena de Elita
Stirile de tot felul! - Pagina 3 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
Delia


Varsta : 47

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyJoi Dec 30, 2010 12:08 am

acum am auzit si eu,offff saracul
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyJoi Dec 30, 2010 8:53 pm

da... saracul... exact asta ii lipsea acum...
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyVin Dec 31, 2010 9:56 am

saracul am citit si eu in libertatea
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyVin Dec 31, 2010 9:16 pm

Serban Huidu a inceput sa iasa din coma

Realizatorul TV Serban Huidu a inceput sa iasa din coma, a declarat, vineri, purtatorul de cuvant al Spitalului Universitar din Innsbruck, unde acesta este internat, relateaza Mediafax.
Realizatorul a inceput sa iasa din coma, iar luni se asteapta sa fie constient, a declarat purtatorul de cuvant al spitalului din Innsbruck. Acesta a declarat ca medicii ii reduc medicamentatia, pentru a-l scoate din coma indusa dupa accident.

Starea lui Serban Huidu este din ce in ce mai buna. Acesta este supravegheat de sotia si de fratele lui.

Medicii de la Spitalul Universitar din Innsbruck au anuntat, joi dupa-amiaza, intr-o conferinta de presa, ca Serban Huidu va fi detubat si scos treptat din coma indusa.

Realizatorul TV a fost internat in stare de coma, dupa ce a suferit un accident pe o partie de schi din apropierea statiunii Innsbruck, in cursul zilei de miercuri. El a fost mentinut in stare de coma indusa, pentru a i se face investigatii medicale.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyVin Dec 31, 2010 9:41 pm

DD ajuta sa de faca bine
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Ian 05, 2011 12:54 am

Dupa Huidu, si Anna Lesko era sa moara la schi!
astăzi, 10:44


Anna Lesko s-a accidentat grav pe partia de schi Courchevel, din Franta. Cantareata si-a rupt mana dupa o cazatura intr-o prapastie de 20 de metri.


Artista Anna Lesko, aflata la ski in Franta, a suferit un accident care ar fi putut avea un sfrasit mult mai tragic decat sperietura prin care a trecut aceasta.

Accidentul a avut loc in cursul zilei de marti, 4 ianuarie 2011, pe partia din Courchevel, Franta, unde Anna a fost lovita din plin de un alt schior.

Impactul a fost atat de violent, incat Lesko s-a dezechilibrat si a cazut peste parapetii ce delimiteaza partia, ea prabusindu-se intr-o prapastie adanca de 20 de metri.


Anna Lesko - In My Bedroom de pe tare.ro

Din fericire, zapada i-a atenuat caderea si s-a ales doar cu o mana rupta si o sperietura sora cu moartea.

Salvamontistii au intervenit imediat si a fost dusa la spitalul Moutiels, unde i s-a pus ghips.

"Am avut noroc ca am purtat casca de protectie si nu m-am lovit la cap. Maine merg din nou la medic pentru alte investigatii", a declarat Anna.

Nu se poate spune ca Serban Huidu a fost atat de norocos. De la distractia de pe partia de schi din Innsbruk, prezentatorul de televiziune a ajuns direct la spital, in urma unui incident nefast, loc in care medicii i-a indus starea de coma pentru a-i putea salva viata.

In prezent, Serban Huidu se afla la sectia de Terapie Intensiva, urmand ca in curand sa fie mutat intr-un salon, pentru ca starea lui de sanatate se imbunatateste de la o zi la alta.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Ian 05, 2011 1:00 am

Bianca Dragusanu are mari probleme de sanatate. Vedeta ar putea face un infarct in orice clipa!



Bianca Dragusanu nu sta prea bine la capitolul sanatate. Medicii i-au descoperit asistentei tv un hematom la piciorul drept, motiv pentru care medicii au atentionat-o ca poate risca un infarct in orice moment.

Marile probleme au inceput in urma cu sase ani, cand Bianca a fost vicitima unui accident, ea suferind fracturi si rupturi de ligamente.



Bianca a pozat pentru Playboy 2010 (decembrie)

Medicii de la spitalul din Petrosani unde a fost internata vedeta au incercat din rasputeri sa faca minuni, dar fara rezultate.

Transportata ulterior la un spital din Sibiu, Bianca a aflat ca piciorul drept nu are sanse de vindecare si ca piciorul trebuie amputat.

"Au fost clipe de groaza prin care am trecut. Cand mi-au adus declaratia pe care urma sa o semnez, ca sunt de acord sa mi se taie piciorul, am simtit ca innebunesc. Am inceput sa plang si urlam ca vreau sa mor intreaga. Mama ma implora sa accept aceasta solutie, dar eu nu am vrut sa aud. Am zis ca ma arunc de la etaj, desi nu ma puteam ridica din pat, dar numai sa nu imi taie piciorul. Cred ca am fost suficient de convingatoare, pentru ca au renuntat la idee imediat", povesteste Bianca Dragusanu in revista Star.



Bianca, sexy pentru Playboy 2010

Bianca a avut insa o stea norocoasa care a ajutat-o sa se faca bine, ca prin minune.

Situatia s-a complicat in momentul in care actuala iubita a fotbalistului Adrian Cristea a avut un incident intr-o parcare, in toamna lui 2010.

Medicii o avertizeaza acum pe Bianca, bolnava si de diabet, sa acorde o mai mare importanta sanatatii, mai ales ca risca viata in cazul unui infarct.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Ian 05, 2011 1:01 am

bianca bianca mare doamna acuma
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Ian 05, 2011 9:38 pm

Bianca Dragusanu: Nu L-Am Iertat Pe Cristea

Trei zile a rezistat Cristea fără Bianca şi a străbătut 600 de kilometri, de la Iaşi până la Deva, ca să o împace. Deşi au petrecut Revelionul împreună, vedeta încă îl pedepseşte şi îl ţine în şah pe fotbalist pentru scandalul de la Crăciun, iar de iertat nici nu poate fi vorba. Bianca şi Adrian Cristea au bifat, de Crăciun, prima ceartă serioasă de îndrăgostiţi, de la începutul relaţiei lor. Enervată la culme că iubitul ei a insistat ca în fiecare seară să iasă în oraş şi să onoreze invitaţiile la petreceri, vedeta şi-a ieşit din minţi. Şi-a făcut repede bagajele şi a străbătut ţara până ce a ajuns la părinţii ei, la Deva. Simţindu-se vinovat de acest scandal, Adrian nu a putut dormi liniştit, a uitat de orgoliul masculin şi, înainte de Revelion, a plecat către Deva, pentru a-i face o surpriză iubitei sale. Dar iată că Bianca nu a fost aşa surprinsă de gestul lui Cristea, şi, deşi au făcut Revelionul împreună, vedeta nu este dispusă să-l ierte cu una, cu două:Sunt şi cu Adi aici. Nu a fost chiar o surpriză, ştiam că va veni după mine. Dar mai are până să mă împace, a declarat vedeta, pentru Click!

mortala DOamneeee ce probleme au unii... incredibil !!!
Sus In jos
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Ian 05, 2011 10:38 pm

:))
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMier Ian 05, 2011 10:39 pm

ciao
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
cry2000
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyJoi Ian 13, 2011 9:11 am

Axa Pamantului s-a modificat! Afla ce zodie esti acum

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
acum 5 ore 26 minute

Credeai ca esti in Scorpion? Acum esti in
Balanta! Cel putin potrivit astronomilor americani care spun ca zodiacul
s-a schimbat in milenii de existenta a Pamantului, odata cu
modificarile axei acestuia.

In Antichitate, babilonienii au format semnele zodiacale in
functie de constelatiile prin care Soarele trecea, in momentul nasterii
unei persoane.In mileniile urmatoare, din cauza campului de
gravitatie al Lunii, a cutremurelor si a altor factori, Pamantul si-a
modificat pozitia fata de axa sa de rotatie, creandu-se astfel un alt
"aranjament" pe bolta cereasca, unul in care zodiile dureaza mai putin
de o luna de zile.Iata cum arata potrivit astronomilor americani noul zodiac:

Capricorn: 20 ianuarie -16 februarie
Varsator:
17 februarie - 11martie
Pesti:
12 martie - 18 aprilie
Berbec:
19 aprilie - 13 mai
Taur:
14 mai - 21 iunie
Gemeni:
22 iunie - 20 iulie
Rac:
21 iulie - 10 august
Leu:
11 august - 16 septembrie
Fecioara:
17 septembrie - 30 octombrie
Balanta: 31 octombrie - 23 noiembrie 24 - 29 noiembrie
Scorpion:
30 noiembrie - 17 decembrie
Sagetator:
18 decembrie - 20 ianuarie.
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyJoi Ian 13, 2011 11:02 pm

adik acum sunt PEsti ? DD fereste mortala
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyVin Ian 14, 2011 3:15 am

hmmm..ce chestie...chiar o fii adevarat?? eu sunt taur...adica eram...iar acum sunt berbec mortala mortala rad
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyLun Ian 17, 2011 7:20 pm

ce chestie nu stima
eu tot pesti sunt sotul ar fi varsator si fimiu pesti

de ce nu pesti ari de ce razi???????????? bla bla
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Stirile de tot felul! - Pagina 3 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyLun Ian 17, 2011 8:55 pm

am auzit la stiri ca iar se va raci vremea
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Stirile de tot felul! - Pagina 3 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyLun Ian 17, 2011 11:28 pm

nu-mi plac pestii Nico... socrii sunt pesti ..si-i detest mortala
Sus In jos
lica.irina
Prietena de Elita
Stirile de tot felul! - Pagina 3 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
lica.irina


Varsta : 47

Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 EmptyMar Ian 18, 2011 2:56 am

am auzit si eu chestia asta, dar nu cred. nu mi se potriveste.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stirile de tot felul!   Stirile de tot felul! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Stirile de tot felul!
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: RELAXARE :: Joculete,Relaxare si Amuzament! :: Emisiuni preferate!-
Mergi direct la: