MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyMier Dec 22, 2010 12:39 am

Imi place ca de Craciun sa stau cu familia...nu e o sarbatoare obisnuita, e una speciala...voi?
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyMier Dec 22, 2010 1:00 am

unde v-ati gandit?... cu familia si acasa din pacate
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyMier Dec 22, 2010 1:27 am

mie nu prea mai imi plac sarbatorile,. pt ca tot timpul ne certam... si acum deja incep tensiunile plang
e normal sa vrea sa mergem si la ai lui, dar eu nu pot si nu vreau sa ma duc, pt ca nu-i suport ... ii detest, ii urasc !!! si de aici discutii si certuri... si uite asa fiecare e cu mama masii de sarbatori plang si cand merge el la ma-sa cu darius eu stau singura si fierb in suc propriu .. si prind mai mare ura pe socri ... sau nu-l las sa mearga cu Darius si atunci incepe scandalul, si nu mergem nici la ai mei... desi tot tragem o fuga pana acolo, pt ca tot timu ne dau bani, si pt noi si pt darius... si doar n-o sa se lipseasca domnu de banii alor mei... dd fereste nervi oofff.... deja incep sa ma enervez plang abia astept sa treaCA sarbatorile !
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyMier Dec 22, 2010 2:06 am

imi pare rau ari... chiar nu puteti face cumva un compromis sa discutati linistiti?
Si noi mergem in prima zi de craciun la ai lui insa numai stam cu orele cum stateam in anii trecuti din cauza unor divergente recente
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyMier Dec 22, 2010 3:24 am

asta e carmen ... m-am resemnat cu ideea...
eu una nnu fac nici un compromis ! am facut destul timp... inaintemsa nasc eram la socri in veci, si deloc la ai mei ... ca vezi doamne...... dar gata cu vremurile alea ... mai ales ca acum nu0i suport !!! nu stiu ce divergente ai avut tu cu socrii... dar eu cu socru de cand m-a facut nesimtita , nu mai vorbesc... ca nu sti udk ma voi mai putea abtine data viitoare sa-l fac troaca de porci ... iar cu scroafa, nici atat... nu vreau sa aud de ea, sa n-o vad !!!
asta e............ dk n-am avut noroc de socri buni... si nici macar de sot bun.... ghinion... nu le putem avea pe toate in viata...
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyMier Dec 22, 2010 8:24 am

imi pare foarte rau,draga mea,asa e viata asta....
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? EmptyVin Dec 24, 2010 7:34 pm

ACASA unde in alta parte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty
MesajSubiect: Re: Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?   Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul? Empty

Sus In jos
 
Unde va-ti gandit sa petreceti Craciunul?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Sarbatori religioase, traditii si obiceiuri :: Evenimente & Sarbatorile anului :: Sarbatorile lunii decembrie :: Sarbatorile Craciunului-
Mergi direct la: