MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Craciun fericit dragele mele  Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Craciun fericit dragele mele  Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Craciun fericit dragele mele

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Craciun fericit dragele mele  Empty
MesajSubiect: Craciun fericit dragele mele    Craciun fericit dragele mele  EmptyLun Dec 24, 2012 10:47 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va urez, voua si familiei voastre , multa sanatate, fericire si MULT NOROC in viitor! LA MULTI ANI! Sper ca aceasta sarbatoare sa va aduca numai fericire in casa si familie!

:braduletz: :braduletz: :braduletz: :craciun: :craciun: :craciun:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Craciun fericit dragele mele  Empty
MesajSubiect: Re: Craciun fericit dragele mele    Craciun fericit dragele mele  EmptyLun Dec 24, 2012 11:17 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mosul craciun a tot fost de la mos neculai in coace ,nu am avut pe cine sa imbracam in mos ,dar la anul va fi mai mare darius si il vom imbraca si pe acest mos :craciun:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nania
Super Prietena Vip
Craciun fericit dragele mele  216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Craciun fericit dragele mele  Empty
MesajSubiect: Re: Craciun fericit dragele mele    Craciun fericit dragele mele  EmptyVin Dec 28, 2012 5:06 pm

Craciun fericit si voua !!!!
dariusel scumpic ca intotdeauna
poooop
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Craciun fericit dragele mele  Empty
MesajSubiect: Re: Craciun fericit dragele mele    Craciun fericit dragele mele  EmptyMar Ian 01, 2013 7:40 pm

:draga mea: multumim cami
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
hainedepici




Varsta : 42

Craciun fericit dragele mele  Empty
MesajSubiect: Re: Craciun fericit dragele mele    Craciun fericit dragele mele  EmptySam Feb 02, 2013 5:38 am

am decis sa creez un mic magazin pentru mamicile, taticii, bunicii si fratiorii grijulii. cu totii ne dorim ca mititeii nostri sa se simta confortabil in hainutele pe care le poarta, materialele sa fie cat mai prietenoase cu pielea lor sensibila. puisorii nostri sunt mai fericiti si mai frumosi atunci cand sunt imbracati cu hainutele potrivite. iar noi, cei care le oferim, sa ne putem bucura de un pret accesibil si o calitate deosebita.


va asteptam cu drag pe hainedepici.eu !
ofertele se schimba cel putin saptamanal
Sus In jos
Continut sponsorizat





Craciun fericit dragele mele  Empty
MesajSubiect: Re: Craciun fericit dragele mele    Craciun fericit dragele mele  Empty

Sus In jos
 
Craciun fericit dragele mele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pomul de Crăciun - Sfaturi Pentru Impodobirea Pomului de Craciun
» Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?
» Paste Fericit!
» Mos Craciun
» Crăciun în India

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: La o cafealutza impreuna :: Casuta Off topic-
Mergi direct la: