MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?

In jos 
+2
carmen
Ralu
6 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 12:37 am

Mai sunt 2 zile si vine Mos Craciun . Ce v-ati dori sa primiti cadou de Craciun?
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 1:24 am

eu mi-as dori sa primesc un ghiveci de flori eventual cactusi
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 1:29 am

eu nu vreau nimic material ...
de-as avea doar liniste in familie... de-as avea o familie normala... bine ar fi plang
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 1:43 am

ari pupi
sa fie cum iti doresti
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 3:27 am

bine ar fi carmen... dar nu am nici o speranta ..... din pacate ...
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 5:17 am

mi-as dori de la mos in primul rand sanate la copii si putere de crestere din cate vad ma lasa puterile
liniste in casa si putina dragoste din partea celorlalti cad
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
ari05
Super Prietena Vip
Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 5:38 am

DD ajuta Ralu pupicei
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 6:49 am

cu mana pe inima va spun ca nu-mi doresc decat SANATATE!!! vreau sa ne mearga ca si pana acum,sa avem in continuare servici s ane putem achita datoriile,sa putem sa ne crestem copilasulsi poate sa invat sa fiu mai rabdatoare cu Dragos si sotul meu ,mai inteleapta si sa nu ma mai aprind asa repede....cam asta imi doresc eu!!
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 8:08 am

sa fie asa cum iti doresti Elis

Eu la sanatate nu ma mai gandesc pentru ca asta mi-am dorit si anul trecut sa am si exact reversul a fost.... asa ca am sa imi doresc lucruri care stiu ca nu se vor implini prea curand sau deloc.

Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyMier Dec 22, 2010 8:19 am

sa aveti parte de totceea ce va dorite,dragelor!
eu imi doresc sanatate si un bebe mic
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? EmptyVin Dec 24, 2010 7:36 pm

sanatate si vb lui eliss sa avem un loc de munca.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?   Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun? Empty

Sus In jos
 
Cadouri de Craciun - Ce ati dori sa primiti cadou de Craciun?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pomul de Crăciun - Sfaturi Pentru Impodobirea Pomului de Craciun
» Crăciun în Franţa
» Colindele de Crăciun
» Mos Craciun
» Amintiri de Craciun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: Sarbatori religioase, traditii si obiceiuri :: Evenimente & Sarbatorile anului :: Sarbatorile lunii decembrie :: Sarbatorile Craciunului-
Mergi direct la: