MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare . Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare . Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara

In jos 
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

 Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Empty
MesajSubiect: Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara    Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara EmptyJoi Ian 05, 2012 9:49 am

Te uiti la sex, daca e pestoaica are icre daca e peste atunci are lapţi.
Intrebi vanzatorul in ce luna e sau il duci la un ecograf Razz .
Mai poti sa-i faci un test de sarcina Razz
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

 Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara    Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara EmptyJoi Ian 05, 2012 9:49 am

De obicei, pestii din piata nu prea au icre... acestea sunt scoase pentru a fi comercializate separat, la un pret mai mare..
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

 Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara    Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara EmptyJoi Ian 05, 2012 9:50 am

Daca pestele nu a fost eviscerat are burta mai umflata si um pic mai moale cand apesi cu degetul.
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

 Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara    Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara EmptyJoi Ian 05, 2012 9:50 am

Icrele din peste nu se poat observa,dar in general pestii de dimensiuni mari au icre, binenteles sa nu fie transati si scoase organele.Pofta buna
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





 Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara    Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara Empty

Sus In jos
 
Cum sa iti dai seama ca un peste are icre in burta? Inainte de a-l cumpara
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Icre de post
» Ciorbă de burtă
» Analize medicale inainte si in timpul sarcinii si preturi
» Cum sa fac fetita sau baiat? Sfaturi, trucuri, idei pentru stabilirea sexului inainte de sarcina?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: CULINAR :: Gastronomie - din bucataria mamicilor :) :: SFATURI IN BUCATARIE-
Mergi direct la: