MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!

In jos 
+14
scumpetea
amellyashop
ari05
adriana
tit.ioana
mihaelamicu2001
rahela
bruneta_anytza
claudia1
nicoletadina
Eliss
geani
jolinutza
Ralu
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 10:21 am

ati vazut ca au mai ramas trei perechi in concurs? oare cine va castiga?
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 10:27 am

imi pare rau dar eu nu ma uit ca nu ma lasa andrei ,el vrea pe muzica necajita
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 10:49 am

si eu abia astept sa vad cine va castiga :king:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
tit.ioana
prietena la distanta
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 11:16 am

chiar sunt curioasa ce se v-a vota cazul sau dansul
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 6:45 pm

nu sa terminat?
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 11:36 pm

nu, nico
eu cred ca se va vota ca de obicei: cazul sau vedeta, dansul mai putin
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 2:41 am

si cine mai este acum adica ce echipe sunt
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 10:37 pm

pai mai este adela popescu, paula seling si octavian strunila cu perechile lor in concurs
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 12:15 am

si va castiga paula sigur
Sus In jos
tit.ioana
prietena la distanta
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 11:01 am

eu zic ca ar trebui sa se voteze si dansul pt ca fiecare se straduie sa danseze cat mai bine si in fond pt asta participa , bineinteles nu se poate uita si de caz dar ar trebui sa se faca o medie
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 12:50 pm

AI DREPTATE IOANA inimapupici
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
tit.ioana
prietena la distanta
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 12:54 pm

sunt unele cazuri chiar impresionante dar si unele dansuri f bune pupic
Sus In jos
adriana
Sponsor
Sponsor
adriana


Varsta : 46

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 5:59 pm

eu cred ca dansul ar trebui votat..... nici cazul nu este insa de lepadat , dar ca sa dansezi cat mai bine trebuie sa depui mai mult efort ,....... eu nu am rezistat aseara pana la sfrasit asa ca nu stiu cum sa terminat!
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 6:53 pm

asa o fi fetelor cum spuneti
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 9:44 pm

eu am mai uitam... dar sincer , in editia asta au fost dansuri cam naspa...
aseara nu am reusit sa ma uit, ca am picat de somn... dar am vazut sl stiri ca au ramas Adela Popescu... normal... si Octavina strunila in finala... sincer ma bucur.. eu as vrea sa castige octavian si ela... cazul lor mi se pare imrepsionant
Sus In jos
amellyashop
prietena la distanta
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
amellyashop


Varsta : 40

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 11:16 pm

mai fetelor e aranjat totul dupa mine ... o sa iasa asa:
1. adela
2. octavian
3. paula
Nu m-am uitat aseara cine a iesit dar va garantez eu ca asa va fi! daca gresesc, altadata tac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si la editia precedenta am avut dreptate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.amellyasop.blogspot.com
amellyashop
prietena la distanta
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
amellyashop


Varsta : 40

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 11:17 pm

aaa, si in nici un caz nu se voteaza nici dansul nici cazul ci vedeta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.amellyasop.blogspot.com
scumpetea
Nouvenit
Nouvenit
scumpetea


Varsta : 45

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 11:20 pm

Nu m-am uitat aseara deci nu situ cine a castigat...A fost ultima editie nu?
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 11:34 pm

fetele eu m-am uitat putin aseara, dar ne uitam azi in reluare dar credeti ca mai conteaza cine a castigat cand era clar deja? Adela normal... sincera sa fiu nu-mi place deloc de Paula cum danseaza ma asteptam sa fie calumea dar.... nah
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 11:42 pm

la dansez pentru tine nu ma uit ,drept sa va spun nu am timp ,imi place dar cand si cand
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyDum Noi 28, 2010 2:02 am

cine adela a castigat ?
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyLun Noi 29, 2010 5:10 am

finala e miercuri ,de 1 dcembrie...
au mai ramas in conc adela si octavian
eu sunt sigura ca adela va castiga...
desi mi-as dori sa castige octavian... cazul Elei e chiar ..... pe bune... adik .... ce m-a enervat editia asta... se plang frate ca stau in chirie si n-au casa lor... gen ala care a dansat cu paula seling, sau care danseaza cu adela..
ok.. nu zic ca nu e greu.. .dar frate, bucura-te ca esti sanatos si ai forta de munca !!! ca doar cari sunt care n-au casa lor, cati sunt care stau in chirii... asta e... asta-i romania !
ar trebui selectate mai cu atentie "cazurile" ... ar trebui dati banii asia la cine are cu adevarat nevoie... si ma refer la cei cu probl de sanatate...
nu la cei care au o problema ca stau in chirie... acuma sa fim seriosi....
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyLun Noi 29, 2010 6:18 am

asa este ari dar cred ca si pe acolo daca n ai pile nu intri parerea mea.
Sus In jos
ari05
Super Prietena Vip
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
ari05


Varsta : 43
Localizare : Oradea

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyLun Noi 29, 2010 10:31 pm

da... chiar ma gandeam si eu e ce baza se selecteaza cazurile....
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 EmptyMar Noi 30, 2010 12:31 am

sincer nu ma omor dupa ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: RELAXARE :: Joculete,Relaxare si Amuzament! :: Emisiuni preferate!-
Mergi direct la: