MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 4 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 4 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!

In jos 
+14
scumpetea
amellyashop
ari05
adriana
tit.ioana
mihaelamicu2001
rahela
bruneta_anytza
claudia1
nicoletadina
Eliss
geani
jolinutza
Ralu
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
lica.irina
Prietena de Elita
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 4 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
lica.irina


Varsta : 47

Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!   Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"! - Pagina 4 EmptyMier Ian 12, 2011 2:12 am

sambata, la bucuresti se fac preselectii. am si eu o prietena , care un baietel bolnavior, care se duce sambata la Bucuresti pentru preselectie. sper sa reuseasca, ca are mare nevoie de bani. eu sunt moasa baietelului ei si-mi este tare mila de el.
Sus In jos
 
Comenteza show-ul "Dansez pentru tine"!
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: RELAXARE :: Joculete,Relaxare si Amuzament! :: Emisiuni preferate!-
Mergi direct la: