MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Dulciuri - SPERANTA Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Dulciuri - SPERANTA Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dulciuri - SPERANTA

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Dulciuri - SPERANTA Empty
MesajSubiect: Dulciuri - SPERANTA   Dulciuri - SPERANTA EmptyVin Mar 18, 2011 6:32 am

Dulciuri - SPERANTA Picture1605

RETETA SPERANTA iupi
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
cry2000
Super Prietena Vip
Dulciuri - SPERANTA 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Dulciuri - SPERANTA Empty
MesajSubiect: Re: Dulciuri - SPERANTA   Dulciuri - SPERANTA EmptyVin Mar 18, 2011 6:46 am

speranta pune o reteta aici ca tare bine arata
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Dulciuri - SPERANTA 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Dulciuri - SPERANTA Empty
MesajSubiect: Re: Dulciuri - SPERANTA   Dulciuri - SPERANTA EmptyVin Mar 18, 2011 6:49 am

vai m ati lasat paf. asta i reteta de la elena doar ca l am ornat altfel de sarbatori parca nici nu mai stiu. caut maine reteta da? sarumana ralu.poop
Sus In jos
cry2000
Super Prietena Vip
Dulciuri - SPERANTA 216b609f54e8a38a924d370181a75043
cry2000


Varsta : 54

Dulciuri - SPERANTA Empty
MesajSubiect: Re: Dulciuri - SPERANTA   Dulciuri - SPERANTA EmptyVin Mar 18, 2011 6:53 am

in sfarsit ai vazut si tu ca de cand iti tot spun sa pui reteta si tu nimic Dulciuri - SPERANTA 183271 Dulciuri - SPERANTA 183271
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Dulciuri - SPERANTA 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Dulciuri - SPERANTA Empty
MesajSubiect: Re: Dulciuri - SPERANTA   Dulciuri - SPERANTA EmptyVin Mar 18, 2011 7:11 am

da ma dar nu sunt ale mele asta ca sa stiti asa ce stiu de la mama is clatite si crema de zahar ars dar de fapt nasa care ma botezat mia aratat cum dar vz si la mama.ce mai stiu placinte cu branza si mere. dar aluat nu fac ca nu stiu cumpar aluat bulgaresc sau de la linco.si fac compozitia. cam asa. dintr un 1kg branza de vaci 8oua.una lamaie coaja rasa un plic de stafide auri plicuri cu ZV vreo 6 ca nu mai au miros mestec si pun peste aluat gata placinta cu branza.a ia cu mere 2kg mere descojite rase fara nr pun dupa gust zahar la ochi scortisoara Zv tot asa multe plic ca sa miroasa fain. si pun compozitia peste aluat.
Dulciuri - SPERANTA Picture1143


facuta de asta iarna dar nu stiu de care ca am facut si cu mere si cu branza dar nu mai stiu.si maine caut reteta a la elena
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dulciuri - SPERANTA Empty
MesajSubiect: Re: Dulciuri - SPERANTA   Dulciuri - SPERANTA Empty

Sus In jos
 
Dulciuri - SPERANTA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani Speranta
» Dulciuri Ari 05
» Dulciuri - CRISTINA
» Dulciuri - ELENA
» Dulciuri- RALUCA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: CULINAR :: Gastronomie - din bucataria mamicilor :) :: DULCIURI-
Mergi direct la: