MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!

In jos 
+44
bimbilica
nania
OanaD
Alina
mamica_de_elina
alina andro
irina
carmensytys
adriana_1
gursachi
RoxanaRoxana
mamica2
ana
anuta22
mihaella
tit.ioana
speranta
carmen
Laurita
lica.irina
mihaelamicu2001
manolecarmen
Alexandra
bruneta_anytza
laura
ramona81
Eliss
paul_a
Dia
claudia1
monica_2008
geani
Gianina
raruta
lilique
rahela
oanaelena
flory
brigitta
nicoletadina
amellyashop
florares
jolinutza
Ralu
48 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
mamica2
Prietena Vip
Prietena Vip
mamica2


Varsta : 57

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptySam Dec 25, 2010 1:50 am

Eu sunt din zona Moldovei

Poate dupa sarbatori facem o intalnire.... stabilim un punct ;)
Sus In jos
RoxanaRoxana
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 41

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Ian 11, 2011 3:05 am

constanta
Sus In jos
florares
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
florares


Varsta : 49

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Ian 11, 2011 9:53 am

deva ...nui nimeni din apropiere
Sus In jos
tit.ioana
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Ian 11, 2011 10:36 am

Oradea e prin apropiere Flory rad
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptySam Feb 05, 2011 11:12 am

eu m-am nascvut in Brasov,iar acum locuiesc in Onesti,jud Bacau.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Feb 08, 2011 1:56 am

super brasovul anuta
Sus In jos
gursachi
Nouvenit
Nouvenit
gursachi


Varsta : 42

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptySam Feb 19, 2011 1:39 am

m-am nascut in orasul gura-humorului,jud suceava..acum locuiesc impreuna cu familia mea in orasul suceava
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptySam Feb 19, 2011 2:51 am

frumos oras geta ,este un oras turistic si foarte cautat love
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
adriana_1
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
adriana_1


Varsta : 41

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyDum Feb 20, 2011 7:16 am

heiiiiiiiiiiiii
mai e cineva din suceava?
in ce zona stai, geta?
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyVin Feb 25, 2011 6:30 am

numai este nimeeni din suceava decat voi doua te sarut
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmensytys
Nouvenit
Nouvenit
carmensytys


Varsta : 36

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyDum Mar 27, 2011 8:36 am

eu sunt din Constanta
Sus In jos
irina
Nouvenit
Nouvenit
irina


Varsta : 44

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyLun Apr 11, 2011 6:53 am

Eu m-am nascut in judetul Constanta si stau in Bucuresti
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyLun Apr 11, 2011 7:32 am

frumos constanta ...doamne la bucuresti un haos total ...difapt peste tot :lkmn:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
irina
Nouvenit
Nouvenit
irina


Varsta : 44

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyLun Apr 11, 2011 7:38 am

mie-mi spui??? imi vine sa o iau la sanatoasa cateodata mai ales cand e acel trafic "superb" de stai la un semnafor cateva minute bune si nu te misti din loc..

in fine. am inteles ca mai sunt si alte mamici din bucuresti. cum pot sa aflu si eu cine mai e de pe aici? inca nu mi-am dat seama de toate chichitele mai ales cu profilul..tot modific si vad ca nu am reusit sa pun tot ce trebuie la el bum
Sus In jos
alina andro
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 44

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Apr 12, 2011 12:01 am

Slatina, judetul Olt
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Apr 12, 2011 12:14 am

buna venit fetele,
alina

eu din bucuresti
Sus In jos
mamica_de_elina
Nouvenit
Nouvenit
mamica_de_elina


Varsta : 39

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyLun Apr 25, 2011 1:45 am

Buna fete,eu m-am nascut in Pitesti,iar acum locuiesc in Mioveni la o distanta de 17 km de locul nasterii :*[/img]
Sus In jos
Alina
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Alina


Varsta : 42

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMier Mai 04, 2011 5:09 am

locuiesc in braila mam nascut in galati si copilaria miam petrecuto in vatra dornei jud suceava
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMier Mai 04, 2011 5:11 am

nicoletadina a scris:
in ce localitate ramona?
galbenu ,cunosti nicoleta?
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMier Mai 04, 2011 5:12 am

nu ramona nu stiu
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMier Mai 04, 2011 5:59 am

rade nici eu nu il cunosc ...si suntem vecine de orase pupicei ramo
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
ramona81
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMier Mai 04, 2011 6:02 am

da Ralu locuim in aceiasi localitate dar nu suntem vecine
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyJoi Mai 05, 2011 5:53 am

irina unde in bucureti?
Sus In jos
OanaD
Nouvenit
Nouvenit



Varsta : 60

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Mai 17, 2011 4:27 am

Ralu a scris:
Orasul unde locuiesti si localitatea unde te-ai nascut![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

1. Piatra Neamt si Bicaz.
2. Piatra Neamt.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 EmptyMar Mai 17, 2011 4:31 am

tot din piatra si tu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!
Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Relatia tata - nou nascut, cum apare si cum se dezvolta?
» Vremea in orasul tau 3
» Orasul meu - lumina de Craciun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: