MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!

In jos 
+44
bimbilica
nania
OanaD
Alina
mamica_de_elina
alina andro
irina
carmensytys
adriana_1
gursachi
RoxanaRoxana
mamica2
ana
anuta22
mihaella
tit.ioana
speranta
carmen
Laurita
lica.irina
mihaelamicu2001
manolecarmen
Alexandra
bruneta_anytza
laura
ramona81
Eliss
paul_a
Dia
claudia1
monica_2008
geani
Gianina
raruta
lilique
rahela
oanaelena
flory
brigitta
nicoletadina
amellyashop
florares
jolinutza
Ralu
48 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMar Noi 23, 2010 11:50 pm

sunt multe mamici din constanta aici
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 2:43 am

da rahela asta am observat si eu
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 5:04 am

In Bucuresti nascuta si am crescut si locuiesc si acum!
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 5:14 am

in Bucuresti m am nascut si stau in el. tare aglomeratie mai e nah ceai
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 5:47 am

speranta, carmen unde anume in bucuresti fetelor locuiti
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 5:50 am

buna,nico asa te cheama nu? stau langa rondu albei iulia si recent in pipera m am mutat de ce? tu esti tot din bucu? te pooop
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 5:58 am

fetele eu stau la piata Trapezului Salajan... daca va spune ceva noua statie de metrou 1 decembrie 1918?
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 6:01 am

da tot din bucuresti sunt locuiesc in carierul BUCURESTI NOI
gara de nord, chibrit daca va spune ceva
Sus In jos
speranta
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
speranta


Varsta : 53

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 6:12 am

hahahaha. cami te am gasit aici hamham.va pooop. nico stiu unde e chibrit dar am demers nu gluma va poop
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 6:20 am

nicoletadina a scris:
da tot din bucuresti sunt locuiesc in carierul BUCURESTI NOI
gara de nord, chibrit daca va spune ceva
da acolo m-am nascut de fapt mai exact stii strada ma rog e bulevard cred, nu? Laminorului? apoi am stat vreo 3-4 ani cred pe str Avantului unde printre stradute care dau in acest bulevard, apoi am locuit pana la 17 ani in cartierul Militari dupa care pana m-am maritat in cartierul urat Ferentari de unde am plecat in Dristor si de aici unde locuiesc acum zona aia Ozana Theodor Pallady nu stiu cat de bine stiti zona... hai ca v-am zapacit cu locatiile mele, nu?
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 7:40 am

da stiu strada,
eu m am nascut in Baneasa neam mutat pe Bdul 1 Mai dupa in Banu Manta si acum in Chitila la curte
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 8:39 am

ce frumos ar fi sa va intalniti fetelor inimapupici o sa va deschid un topic si cine stie poate va intalniti ...si veniti aici si ne aratati poze de la intalnirile voastre :king:
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 8:46 am

ce bine ca v-ati intalnit mai multe din aceeasi localitate, de la noi de aici din sud, nu prea sunt fete
Sus In jos
tit.ioana
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 9:09 am

eu m-am nascut in Oradea si tot aici locuiesc
Sus In jos
Gianina
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Gianina


Varsta : 45

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 9:32 am

Eh,Rahela cat e pana la Bucuresti?
Ioana ce sa mai zica?E la celalalt capat al tarii
Sus In jos
tit.ioana
prietena la distanta
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
tit.ioana


Varsta : 40
Localizare : Oradea

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMier Noi 24, 2010 9:54 am

off distanta asta
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyJoi Noi 25, 2010 4:46 am

asa este ioana distanta mare
Sus In jos
mihaella
Nouvenit
Nouvenit
mihaella


Varsta : 37

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyJoi Noi 25, 2010 6:24 am

sunt din slatina olt
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyJoi Noi 25, 2010 9:49 pm

super, am fost si eu prin slatina, si am si o prietena de acolo
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyVin Noi 26, 2010 12:21 am

super miha
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMar Noi 30, 2010 10:40 am

m-am nascut in Brasov,iar acum locuiesc in Onesti jud Bacau,caci in "90 parintii mei sau mutat de la Brasov.
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyMar Noi 30, 2010 5:55 pm

frumos oras anuta?
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyJoi Dec 02, 2010 12:44 am

da Onestiul e un oras frumos,e mic,nu e supra aglomerat.
Sus In jos
ana
Nouvenit
Nouvenit
ana


Varsta : 35

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyJoi Dec 02, 2010 3:22 am

Stau in Strejnic si m-am nascut in Ploiesti
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 EmptyVin Dec 24, 2010 7:26 pm

frumos oras ana
Sus In jos
Continut sponsorizat





Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Relatia tata - nou nascut, cum apare si cum se dezvolta?
» Vremea in orasul tau 3
» Orasul meu - lumina de Craciun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: