MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!

In jos 
+44
bimbilica
nania
OanaD
Alina
mamica_de_elina
alina andro
irina
carmensytys
adriana_1
gursachi
RoxanaRoxana
mamica2
ana
anuta22
mihaella
tit.ioana
speranta
carmen
Laurita
lica.irina
mihaelamicu2001
manolecarmen
Alexandra
bruneta_anytza
laura
ramona81
Eliss
paul_a
Dia
claudia1
monica_2008
geani
Gianina
raruta
lilique
rahela
oanaelena
flory
brigitta
nicoletadina
amellyashop
florares
jolinutza
Ralu
48 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyVin Oct 22, 2010 1:29 am

e super frumos orasul focsani ....si multi oameni cu inima bravoo
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyVin Oct 22, 2010 5:08 am

si la tine ralu pupic
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 1:17 am

eu locuesc la MOINESTI_BACAU,este un oras micut dar frumos
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 5:38 am

este zona de munte claudia?
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 7:31 am

da din cate stiu bunm
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 8:02 am

n am fost buna la geografie Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 286221200
Sus In jos
claudia1
Prietena Vip
Prietena Vip
claudia1


Varsta : 55

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 6:17 pm

da este zona de munte pup
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 11:00 pm

super claudia bunm
Sus In jos
geani
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 9:00 pm

nicoletadina a scris:
frumos geani la tine unde se face vinul?
da adina se face vinu aici la mine...ieri sa terminat festivalul vinului [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 9:03 pm

super cred ca a fost geani
vreau si eu o petrecere ,sa ma relaxez bunm
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
geani
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 10:58 pm

da ralu a fost frumos...multa lume ,aglomeratie,fum mult dar totusi a fost frumos ca decat sa stai in casa asa ai mai vz pe una pe alta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMar Oct 26, 2010 8:05 pm

wao ce frumos geani
Sus In jos
Dia
Nouvenit
Nouvenit
Dia


Varsta : 46

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMar Noi 02, 2010 9:47 pm

sunt din timisoara si m-am nascut la orsova
Sus In jos
geani
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 1:17 am

si acum stai in timisoara dia?
Sus In jos
Dia
Nouvenit
Nouvenit
Dia


Varsta : 46

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 1:24 am

da locuiesc in timisoara
Sus In jos
geani
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 2:11 am

frumos am auzit ca este pe acolo
Sus In jos
Dia
Nouvenit
Nouvenit
Dia


Varsta : 46

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 2:30 am

da este frumos
Sus In jos
jolinutza
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
jolinutza


Varsta : 37
Localizare : RESITA

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 3:06 am

hopa o banateanca...super dia,abia astept sa ne cunoastem,eu sunt din resita
Sus In jos
paul_a
Nouvenit
Nouvenit
paul_a


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 3:07 am

sunt nascuta in Prahova /Romania, acum locuiesc in Milly /France [/img]
Sus In jos
nicoletadina
Super Prietena Vip
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nicoletadina


Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 7:55 am

super frumoasa tara
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 6:45 pm

Calarasi-aici m-am nascut si tot aici locuiesc.
Sus In jos
geani
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyMier Noi 03, 2010 11:09 pm

wow calaras...cunosc si eu pe cineva de acolo si dupa cate am inteles este foarte frumos
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyJoi Noi 04, 2010 1:02 am

hmmm..n-as spune ca este asa de frumos...e un oras micut...dragut...
Sus In jos
geani
Prietena de Elita
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyJoi Noi 04, 2010 1:49 am

asa pot zice si eu de focsani ca nu este frumos ca m-am saturat de el...eu sincer ma-si muta in Piatra Neamt mi-a placut acolo tare mult
Sus In jos
Eliss
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
Eliss


Varsta : 47
Localizare : Calarasi

Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 EmptyJoi Noi 04, 2010 1:51 am

din Focsani esti?? am o prietena acolo..am cunoscut-o tot asa pe un forum!!! ce chestie..tu cunosti in Calarasi si eu in Focsani!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!   Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Orasul unde locuiesti si localitatea unde teai nascut!
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Relatia tata - nou nascut, cum apare si cum se dezvolta?
» Vremea in orasul tau 3
» Orasul meu - lumina de Craciun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: