MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce profesie practici sau iti doresti?

In jos 
+31
catalina85
adriana_1
RoxanaRoxana
Delia
speranta
tit.ioana
mihaella
anuta22
carmen
ari05
mihaelamicu2001
delya
Alexandra
bruneta_anytza
ramona81
Eliss
paul_a
wolfmiki
Dia
monica_2008
geani
raruta
lilique
rahela
Gianina
brigitta
florares
nicoletadina
Ralu
amellyashop
jolinutza
35 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
anuta22
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptySam Feb 05, 2011 11:10 am

super Ady frumos.
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMar Mar 15, 2011 6:20 am

super adi rosit
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMar Mar 15, 2011 7:51 am

oo,colega,frumos
Sus In jos
catalina85
Nouvenit
Nouvenit
catalina85


Varsta : 39
Localizare : Londra

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMar Mar 22, 2011 11:15 pm

aici in londra lucrez la o firma:spal vase,tacamuri,cani,pahare,si tot asa ptr petreceri si ceilalti colegi ai mei se duc cu tirul la petreceri sa duca tacamurile si celelalte,tacamurile fiind foarte scumpe,sunt din argint,de altfel,la fel si celelalte,nu e o munca grea,dar ma trezesc la sase dimineata si mi se termina programul la sase seara,am inceput munca din martie.poate o sa gasesc ceva,alta munca mai buna,dar sunt multumita de cea pe care o am,momentan,e bine ca castig un ban chiar de nu e cine stie ce,desi se putea si mai bine...
mie mi-ar placea sa devin avocat,insa nu sunt sanse aboslut deloc...sunt sigura.
Sus In jos
rahela
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
rahela


Varsta : 41

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMier Mar 23, 2011 12:42 am

sa ai bafta sa gasesti ceva mai bun,dar cum ai zis si tu este bine ca ai de lucru
Sus In jos
Delia
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
Delia


Varsta : 47

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMier Mar 23, 2011 1:43 am

eu sunt in maternitate acum,dar mi-ar place sa lucrez ca asistenta medicala
Sus In jos
rosca_dorin1981
Prietenaactiva
Prietenaactiva
rosca_dorin1981


Varsta : 37

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMier Aug 17, 2011 10:36 pm

mamica acum si pana sa devin mamy administrator firma personala
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyJoi Aug 18, 2011 1:06 am

sa fiti sanatosi dana pupi
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
geani
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyDum Sept 25, 2011 8:20 pm

eu deocamdata nu muncesc...defapt muncesc acasa dar mi-ar place sa imi gasesc ceva de munca...mai rau este cu fata ca nu am cu cine sa o las
Sus In jos
Alina
prietena la distanta
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
Alina


Varsta : 42

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyDum Sept 25, 2011 8:26 pm

aceasi problema o am si eu geani .lucrez acasa dar miar placea tare mult sami gasesc ceva de munca dar cei fac lu asta mica
Sus In jos
geani
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
geani


Varsta : 38

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyDum Sept 25, 2011 8:35 pm

da alina nu avem ce face...eu una am zis cat se poate sa mai stau acasa stau cand nu nu vedem ce facem dar momentan e sotul care munceste iupi
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyLun Sept 26, 2011 1:10 am

eu incepand din acest an scolar am trecut la gimnaziu,
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyMar Noi 15, 2011 10:05 pm

eu m-am hotarat sa-mi schimb meseria:
o sa o i-au de la 0 in paralel cu serviciul
traducator de carte-reviste
momentan e o ideee
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyJoi Noi 17, 2011 6:28 pm

cum adica traducator carte-revista?
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyJoi Noi 17, 2011 9:36 pm

adica sa traduci carti sau articole din reviste din alte limbi straine in limba romana
e o idee momentan
am facut planul de atac, dar e multa munca,,,, momentan trebuie sa reiau gramatica limbii romane de la a la z, apoio limba straina sa o invat asa cum trebuie.... e multa munca
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyJoi Noi 17, 2011 9:47 pm

din ce limbi vrei?
locuiesti in tara?ca nu stiu
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyJoi Noi 17, 2011 9:56 pm

Nu m-am decis inca ce limba straina.
Da in Romania Bucuresti
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyJoi Noi 17, 2011 9:57 pm

aha
intrebam pt ca ai spus ca vrei sa traduci.....si ma gandeam ca esti in alta tara
bafta in ceea ci iti propui
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyVin Noi 18, 2011 9:40 pm

Nu cami
sa vedem... e doar un vis de al meu mai vechi si nu stiu daca se va implini vreodata
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyVin Noi 18, 2011 10:00 pm

intre ce limbi te-ai gandit sa alegi?
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptyVin Noi 18, 2011 10:24 pm

daca e sa o i-au de la 0
as opta pentru urmatoarele limbi:
- germana
- rusa
- turca

numai rusa am studiat la scoala
Sus In jos
Delia
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
Delia


Varsta : 47

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptySam Noi 19, 2011 12:51 am

Fetelor mie mi-ar place sa profesez ca asistenta medicala,dar la noi este foarte greu sa te angajezi,spaga este f mare...asa ca...n-am sanse
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptySam Noi 19, 2011 5:23 am

Scuzama Carmen....da cati ani ai tu ca sa te apuci de invatat o limbs la perfected ca sa poti sa traduci perfect...
Sus In jos
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptySam Noi 19, 2011 5:50 am

pai nu am trecut l profil?
36 de ani
e cam tarziu, nu?

Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 EmptySam Noi 19, 2011 7:28 am

Io stiu Carmen.......ca dureaza pana inveti la perfectie sa aajungi la stadiu sa poti traduce ...parerea mea...nu te supara pe mine...poti incerca....
Multi inainte...Nici nu mam uitat....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Ce profesie practici sau iti doresti?
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: