MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Bun venit tuturor pe forumul Mamici cu pitici !!!
Respecta si vei fi respectat/a.
Pentru a intra in conversatie cu noi inregistreaza-te deoarece comunitatea noastra de mamici sunt dornice de a te cunoaste .
Daca esti deja inregistrat/a clik pe conectare .Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Viannen_61
MAMICI CU PITICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MAMICI CU PITICI

Un forum special pentru burtici, mamici si pitici !!!!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce profesie practici sau iti doresti?

In jos 
+31
catalina85
adriana_1
RoxanaRoxana
Delia
speranta
tit.ioana
mihaella
anuta22
carmen
ari05
mihaelamicu2001
delya
Alexandra
bruneta_anytza
ramona81
Eliss
paul_a
wolfmiki
Dia
monica_2008
geani
raruta
lilique
rahela
Gianina
brigitta
florares
nicoletadina
Ralu
amellyashop
jolinutza
35 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptySam Noi 19, 2011 8:51 am

asta e pentru timpul liber... nu ceva care sa fie de viitor musai
multumesc
Sus In jos
nania
Super Prietena Vip
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 216b609f54e8a38a924d370181a75043
nania


Varsta : 43
Localizare : Belgia

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptySam Noi 19, 2011 10:05 am

aaa....asa spune.....!!!
Sus In jos
Ralu
Administrator
Administrator
Ralu


Varsta : 47
Localizare : Piatra-Neamt ,RO

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptyMar Noi 29, 2011 9:58 pm

aoaleu carmen ,te inhami la o sarcina grea de dus .....
Sus In jos
https://tu-si-eu-impreuna.forumgratuit.ro
carmen
Prietena cu traditie
Prietena cu traditie
carmen


Varsta : 49

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptyDum Dec 04, 2011 4:32 am

eh ralu e doar o idee... momentan m-am decis sa ma ocup de pusti mai indeaproape si cand va creste mare sa ma apuc serios de treaba cu traducerea.

Meseria de mamica pare sa imi surada mai mult
Sus In jos
wolfmiki
prietena la distanta
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
wolfmiki


Varsta : 51

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptyMier Ian 25, 2012 2:03 am

se pare ca fac parte din grupul persoanelor norocoase..fac ce mi-am dorit mereu-lucrez cu copii si la scoala si acasa.. sunt invatatoare si de cateva luni si mamica!
Sus In jos
ramona81
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
ramona81


Varsta : 42

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptySam Ian 28, 2012 1:43 am

salutare colega
Sus In jos
wolfmiki
prietena la distanta
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 8e29093416c19ac0a21cc3cbeb081558
wolfmiki


Varsta : 51

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptySam Ian 28, 2012 2:51 am

buna Ramona! pana acum 2 ani am fost la Vadeni titulara cu ceva perioade detasare in oras la Sc. 13 si 33...nu mai pun vreo 7 ani detasare in Cugir,jud Alba..
Sus In jos
anuta22
Prietena de Elita
Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 8ebb73d2989c1c857fea1c545d46f8a5
anuta22


Varsta : 37

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptyDum Ian 29, 2012 6:44 am

am profesie de ajutor ospatar bucatar,am lucrat foarte putin in domeniu.
Sus In jos
Adry
Nouvenit
Nouvenit
Adry


Varsta : 44

Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 EmptyMier Oct 10, 2012 5:58 pm

am termminat dreptul dar n am apucat sa practic !deocamdata lucrez ca director adjunct la o firma de transporturi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesie practici sau iti doresti?   Ce profesie practici sau iti doresti? - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Ce profesie practici sau iti doresti?
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMICI CU PITICI :: LUMEA ,, MAMICI CU PITICI ,, :: Bine ati venit-sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: